BOERENBRUILOFT is.e.™ Er zijn er, die nog steeds hun nagels afbijten van spijt, omdat ze niet mee konden doen aan de boerenbruiloft. Het is een fantastisch feest geworden. De deelnemers speelden hun rol met zoveel plezier, dat ze herhaaldelijk door het publiek onderbroken werden door enthousiaste bijvalsbetui gingen. Het Bruidspaar gaf uitbundig demonstratie, hoe Je moet stralen van geluk. Ze begonnen er haast zelf in te geloven, vooral toen ze hoorden dat het toppunt van liefde is, voor de ander blazen als de boerenmoes te heet is! De ceremoniemeester en de ambtenaar van de burgelijke stand waren met elkaar aan het bakkeleien omdat ze er maar niet achter konden komen wie van de twee de grootste sufferd was. De sport zou in dit huwelijk wel hoogty vieren, daar bleek dat het bruidje een korfbal-speelster was en Frank een voet baller. Hoe krijg Je die twee in één kleedkamer Daar had de veldwachter de oplossing voor hij maakte ter plaatse van Harriet een voetbalster en van Frank een korf baller. HU stal de show met zijn nieuwe uniform: dat van een echte dorpsveldwachter met een heuse sabel opzij, hetgeen hem enorm aan autoriteit deed winnen. Aleen die snor.... Een echte, maar véél te klein. Hy heeft nu een heel jaar om te sparen voor een grote bromsnor. Denk er aan, punten goed opdraaien en als ze lang genoeg zijn geworden, dan gooi Je ze de bocht in I Ondanks haar protest werd Wllma Manders toch gehuldigd voor al haar werk dat zij gedaan had voor de boerenbruiloft. Zij was de motor, wat zeg ik de tractor, die er iedereen bijsleepte. Een mooi bloemetje voor haar en toen moest zij wel tevoorschijn komen, maar dat deed zij niet graag. Dat ik er hier over schrijf maag ook niet, daar zal ik nog wel wat over te horen krijgen Maar de eerste die straks klaar staat om weer aan haar zoveelste boerenbruiloft te beginnen is wel Wilma Manders. Ach ja, de pastoor.... U hebt hem allemaal kunnen zien, die is gevlucht van de boerenbruiloft naar de optocht, onder toezicht van BOERENJAN. GEVRAAGD: Aspergestekers sters Laagriebroekseweg 15, Leunen Tel. 82108

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 11