Carnavai is cen (hjeertijk feest! VASTENAVOND 1986 Graag wil ik iedereen die gemotoriseerd meedoet met de Vasten avondoptocht erop wijzen dat de normale wettelijke verzekering verplicht is. Wie alleen in Leunen meedoet kan zich nog opgeven tot en met dinsdag 1 februari. Het is dus kort dag I kunt zich nog steeds opgeven voor deelname aan de optocht bij Jan van Meyel,_Vullingsstraat_52i_Leunen CARNAVALSKRANT A.s. zaterdag 1 februari wordt weer huis-aan-huis de Carnavals krant van onze vereniging aangeboden. Even ter verduidelijking wü vragen een vrijwillige financiële bijdrage ter ondersteuning van onze carnavalsvereniging. De opbrengst die hieruit voortvloeit, inclusief de opbrengst van onze adverteerders en begunstigers, is de grootste inkomsten bron die wij als vereniging hebben. Wat wordt hiermee gedaan? De totale oragnisatie van de carnaval in Leunen kost natuurlijk geld. Als u ziet dat er enkele prachtige prinsenwagens gebouwd worden, alleen aan verf en materiaal, wat dit kost buiten datgene wat voor weinig of niets op de kop getikt wordt. Het bezoek aan de zieken thuis en in het ziekenhuis, die allen wat aangeboden krijgen van onze vereniging. De organisatie van het Ouderenbal, Invalidenbal, Kinderbal en de traditionele kinder traktatie. De organisatie van de optochten, zondag en dinsdag, de optochtsherinneringen, de onderscheidingen enz. Daarnaast de kleding, welke overigens voor tweederde deel door de leden zelf betaald wordt. Knöllekes en knöllinnekes, als aanstaande zaterdag onze carnavals krant aangeboden wordt, weet u waar de bedrage die u ons geeft voor bestemd is. Tot ziens a.s. zaterdag tussen 1 en 5 uur bij u aan de deur. Carnavalsvereniging het Knolleke Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 7