AKTIVITE1TEN KA LENDER 18.5.3 1 februari 8 februari 9 februari 10 februari 11 februari 30 maart 13 april 14 april 25-26-27 april 30 april 30 april Carnaval 1986 Toneeluitvoeringen Comedia Dorpsraadvergadering Kaartavond E.W.L. Pasen Wielerdriedaagse Gezamenlijke Leunse Verenigingen Voetbaltoernooi E.W.L. Koninginnedag EENVERNIEUWDE2SÜÜE5? Zoals iedereen weet zijn alle machines aan slijtage onderhevig. Zo ook de stencilmachine van de school waarop de Ruuper al vele jaren iedere week ons blad mag maken. We hebben nu nieuwe hypermoderne machines aangeschaft, waardoor ook de Ruuper meer mogelijkheden heeft zoals een dikker boven schrift en emblemen van verenigingen die nu in één moeite mee gestencild kunnen worden. Eerst moest dit allemaal apart gedaan worden wat dus veel extra werk was en dat in één dag waarop de Ruuper klaar moet zijn. Toch willen wij van de Ruuper geen reclameblad maken, maar een mededelingenblad laten blijven vooral voor de verenigingen. Nee, de Ruuper wordt nu niet duurder. Als iedereen net zoals nu trouw abonnee blijft en een keer per Jaar 10,- betaald, zijn wij in staat de Ruuper draaiende te houden. Dit ook mede het vele vrij willigerswerk dat velen hiervoor doen. Denk maar eens aan de be zorgers in dit winterse weer of als het regent. Ook de bijdrage van Rabobank Leunen is een grote steun voor ons. Daarom niet duurder maar wel mooier, hopen wij. De eerste weken zullen we nog moeten wennen aan deze nieuwe machines, maar dan hopen wi) op een mooier weekblad voor Leunen en Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 4