LIMBURGSE_BEpEyAART_NAAR_LOURDES_IH_19§6 18.4.3 De Limburgse Bedevaart naar Lourdes is een der weinige organisaties die het voor ZIEKEN mogelijk maakt een bedevaart naar Lourdes te maken. Dat kan echter niet als er ook niet voldoende gezonde pel grims deelnemen, want dan wordt het voor de zieken onbetaalbaar. Solidariteit tussen gezonden en zieken is nodig, willen deze laatsten hun kansen blijven behouden om pok eens te kunnen gaan bidden bij de Grot van Lourdes. Anders dan de naam zou doen vermoeden brengt de L.B.L. zieken en gezonden uit het gehele land naar Lourdes. Dat is een bewijs ervoor dat eenieder Zich bi) ons thuisvoelt. Sedert 1921 organiseerden wij reeds 104 ECHTE bedevaarten. In 1986 gaan wij weer 3 maal en wel van 23 tot 30 mei, van 5 tot en met 12 september en van 10 tot en met 17 oktober. Deze laatste reis is tevens onze 12e Kinderbedevaart. De reizen worden gemaakt per speciale trein en per vliegtuig (de enige manieren om zieken mee te kunnen nemen). Alle gewenste informatie kunt u krijgen bij: Limburgse Bedevaarten naar Lourdes, Breedestraat 13, 6211 HA Maastricht Telefoon 043 - 215715. DAMBSK00R LEUNEN Woensdag 29 Januari repetitie van 19.00 tot 20.00 uur, daarna JAARVERGADERING in de kleine zaal van het Gemeenschapshui s Over twee weken is 't zover dat er een Vastenavondoptocht door Leunen trekt. Het wordt nu echt de hoogste tijd om *t idee dat u hebt voor de optocht uit te gaan werken. Denk vooral aan de veiligheid van uw ontwerp en aan de sterkte want ook dan kan het flink waaien, dat moeten we maar afwachten, maar als de creatie uit elkaar waait is het ook niet leuk. Voor deelname aan de optcht zowel in Leune als in Venray kunt u zich opgeven bij Jan van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 4