KERSTBOOMVERBRANDING IN LEUNEN 18.1.3 Op_zaterdag_4_Januari__1986 zal op het braakliggende terrein van 31 voormalige boerderij Claessens aan de Gussenstraat een Kerstboom verbranding worden gehouden. De bomen kunnen worden ingeleverd tussen 11.-30 en 16.30 uur. Cte 17-00 uur wordt de stapel in brand gestoken.. De jongens en meisjes die de bomen inleveren krijgen voor iedere boom een lot, waarmee ze kunnen meedingen naar 10 prijzen welke beschikbaar worden gegteld door de Eerste Wijkvèreniging Leunen. De uitslag van de verloting wordt in de Ruuper bekend gemaakt. Wij verzoeken daarom alle Inwoners in de kom van Leunen, hun te verbranden kerstboom op zaterdagmiddag 1 januari a.s. aan de straat te zetteq, zodat de kinderen de gelegenheid hebben de. kerstboom naar de brandstapel te brengen. BEJAARDENVEBENIGINO LEUKEN Het vet van de oliebollen en appelflappen zit nog aan de vingers en toch gaan wij ons weer voorbereiden op het 'Bejaardenbal'. Op dinsdag 7 Januari zal dit worden verzorgd door Carnavalsver eniging 't Knölleke in zaal Martens. De Prins en zijn gevolg zal om 20.00 uur binnenkomen. Wilt u er voor zorgen vóór die tijd aanwezig te zijn. Zoals u op de Kerstmiddag van Vorst Jan heeft vernomen, zullen er busjes rijden. Wilt u hiervan gebruik maken, laat dit. één van de bestuursleden weten. Het Bestuur. GEVRAAGD: Wij zoeken op korte termijn een lieve oppas, die enkele halve dagen per week op onze 2 kinderen kan passen. Gaarne kontakt opnemen met fam.H Geurts, tel. 8515Ö op zondag. 5 januari tussen 11.00-12.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1986 | | pagina 4