GEBED VAN EEN MOEDER 17.47.3 In gesprekken vooral met wat oudere ouders, hoor je nogal eens de vraag 'Heb ik het wel goed gedaan met mijn kinderen zo op te voeden?' En in hun verhaal merk je dan hoe zij er moeite mee hebben, dat hun opgroeiende kinderen eigen wegen gaan op allerlei gebied en dikwijls ook nog anders dan zij zelf hadden gedacht of gehoopt. Misschien kan het volgende gebed van een moeder in deze als een spiegel dienen voor anderen 'Lieve Heer, ik ben dankbaar voor het feit, dat ik moeder ben, moeder van moderne kinderen. Jonge mensen zijn het, die weten wat zij willen, die eerlijk zeggen waat het op staat; kinderen, die veel kansen krijgen, veel vrijheid ook; kinderen van nu, die ook veel verantwoordelijkheid dragen, juist omdat ze grote vrijheid kennen; Jeugd, die dikwijls weinig toekomst ziet, die zich dan ook niet altijd durft te geven, die angst heeft voor wat te wachten staat, die soms weinig vertrouwen heeft in menselUcè relaties. Lieve Vader in de hemel, bescherm mijn kinderen, die ik niet behoeden kan voor alles wat de wereld hun geeft, voor het vele waartoe ze worden verlokt, voor de dreigingen die hen belagen, voor het verdriet dat hun wacht. Heer, ik vraag U geef vertrouwen in wat wij als ouders hebben geleerd en voorgeleefd. Doe mij er op hopen, dat ik er gerust op kan zijn, dat mijn inspanning en mijn gebed mijn kinderen ten goede komen. Laat mijn geloof in U en in mijn kinderen, mijn liefde ook, hun heil en geluk bewerken. Amen'. Pastoor P Ewals HANDWERKGBOEP BEJAARDEN Er is nog steeds niet de bedsprei afgehaald die als prijs was voor lotnummer 167. Deze is af te halen bij M Croymans, Pater Kusterstraat 15.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 4