AKTIVITEITENKALENDER 17.11.1 3 november Handwerktentoonstelling Bejaarden 1 november L.V.B.avond 10 november Gezinsfietstocht E W L 11 november Dorpsraadvergadèring 15 november Cecilia-avond Harmonie 21 november Feestavond L.V.B. 21 november Liedjesmiddag Carnavalsvereniging 30 november St Nicolaasmiddag E W L 9 december Dorpsraadvergadering 11 december Kerststerrenaktie Harmonie 16 december Kerstavond L.V.B. 1. januari Kerstboomverbranding E W L 7 januari Bejaardenbal Carnavalsvereniging 13 januari Dorpsraadvergadering 10-11 januari Zittingsavonden Carnavalsvereniging 18 januari Prinsenbal Carnavalsvereniging 19 Januari Jeugdprinsenbal Carnavalsvereniging 21 januari Carnavalsbal E W L 25 januari Kindercarnavalsbal E W L 25 Januari Jeugdvorstenbal 26 januari Juegdprinsenreceptie OPEN DAG OP DE PEUTERSPEELZAAL A.s. dinsdag 5 november bent u van 9.00-11.00 uur van harte welkom op onze Peuterspeelzaal 't Ukkenest te Leunen. WIJ willen u dan graag laten zien welke mogelijkheden we hebben voor de peuters van 2 tot 1 jaar én de mogelijkheden die wij u kunnen bieden. Onder het genot van een lekkere kop koffie kunt u dan nadere informatie krijgen. Breng vooral uw kinderen mee, zodat zij het ook kunnen iien. 'Deze ochtend is het tevens mogelijk om uw peuters in te schrijven. Tot ziens, Bestuur en Leidsters, Peuterspeelzaal 't Ukkenest Leunen. HANDWERKTENTOONSTELLING BEJAARDEN Op de tentoonstelling van a.s. zondag neemt ook de missiestand. een belangrijke plaats in. Vocral voor kleuters worden nog altijd o.a. hemdjes, mutsjes en dekentjes gebreid. Blijft u ons steunen met een geldelijke bijdrage! Wij kunnen hiervan weer breigaren kopen de Bejaarden hebben weer werk. De derde wereldkinderen hebben het hard nodig en de zusters zijn er u erg dankbaar voor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 5