BOERENBRUILOFT 1986 17.43.5 Zondagmorgen om 11.00 uur was het werkcomité om de Boerenbruiloft te organiseren, by elkaar in het Gemeenschapshuls. Het is kort dag voor hen, want zondag 24 november tussen 5 en 6 uur moet het Bruidspaar beknd gëmaakt "wördnf 1 T Wie dat zyn, dat biyft geheim tot die zondag. Tot nu toe is het altijd zo geweest dat twee mensen dat bruidspaar gingen zoeken. Zy willen het nu anders doen en IEDEREEN in de gelegenheid stellen die dat willen natuurlijk, om bruidspaar te worden, zy gaan er van uit, dat er paren zijn, die dat dolgraag willen, maar de zoekers weten dat niet en nu hopen zij dat ze zo aan het licht komen. Dat gaat als volgt te werk 1. Er moet een paar gevormd worden van twee, die dat samen wil len doen. Dit verzoek richt men tot elkaar in diep geheim, zoals dat voor echt ook gebruikelijk is. 2. Zy schrijven een brief met hun naam, adres enz. vergezeld van foto's, en eventuele boerennamen. De foto mag van ieder apart zijn maar ook als paar. 3. Deze brief sluit men potdicht af met plakband en zet erop BOERENBRUILOFT 1936 en doet hem in de bus by 'fllma Manders, Urbanusweg 8 véér 11 november 'savonds om 11.00 uur.' 4. Rustig biyven en er met niemand over praten, alleen stiekum onder elkaar. Men is zeer benieuwd hoeveel paren zich aanmelden, wellicht zoveel dat ze voor jaren vooruit kunnen. Deze zondagmiddag 24 november beloofd een gezellige middag te worden. Van 2 tot 4 uur worden de nieuwe carnavalsliedjes gebracht. Het zogenaamde Carnavals-Song-Festival-1986. Daarna om 5 uur komt het Boerenbruidspaar het verlovingsfeest vieren. Het Overbroek zal het uitkomen van het paar organiseren, eventueel gesteund door deHorsterweg. Dat werd staande de vergadering over en weer toegezegd. Gelukkig maar, want het is kort dag en men heeft geen tijd meer om anderen te vragen. Mochten er verenigingen, buurten of wijken zijn, die dit graag het volgend jaar zouden willen doen, dan hebben ze vanaf nu volop de gelegenheid dat kenbaar te maken. Er zit ook een hoop muziek in die zondagmiddag, want de Blaaskapel ,de Joekskapel en misschien ook de Joekskapel van het Veulen zullen dan optreden. Wat er allemaal precies gaat gebeuren, zullen we u nog laten weten, maar zet u de 24e november maar vast op de kalender! BOEREJAN.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 6