HEiMAT~ A U LE Op zaterdag 17 augustus en zondag 18 augustus organiseert Egeriander Kapel 'DIE FROHLICHE RUBENSAMMLERuit Leunen voor de 2e keer haar orginele Egeriander Heimat-Abend, op het voor die gelegenheid sfeer volle terras achter café-zaal Martens aan de Albionstraat te Leunen. Daar er het eerste Jaar enkele honderden bezoekers kwamen, verwachten we ook het komende weekend weer zo'n aantal. Er is een aantrekkelijk programma samengesteld, waarin de hoofdmoot gevormd wordt door levende muziek van bekende regionale Egeriander kapellen. Op deze avond zal de eerste CASSETTE van Die Frohliche Rubensammlér worden gepresenteerd, waarop vele bekende Egeriander nummers ten gehore worden gebracht. Op 28 en 29 september tijdens de muziekfeesten van Harmonie St Catharina Leunen Veulen Heide, waar de kapel nog altijd onderdeel van is, worden de nieuwe uniformen aan het publiek getoond. En ook gaan deze feesten gewijd worden aan het 25-Jarig bestaan van de kapel. Maar voordien zal hopenlijk ook deze Heimat-Abend weer een enorm succes worden. En als het weer ons niet in de steek laat, zal dit met uw komst zeer zeker wel lukken PROGRAMMAZaterdag 17 augustus; Die Frohliche Rubeneammler uit Leunen. Die Merlo Freunde uit Melderslo De Klutsers uit Deurne. Zondag 18 augustus: Die Frohliche Rubensammler uit Leunen De Twisse Blaozers uit Westerbeek De Concordia kapel uit Meterik De Smele Blaozers uit ïsselsteyn Tot ziens dit weekend bij café-zaal Martens, Albionstraat Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 6