17.27.10 DORPSFEEST VEULEN 1985 Afgelopen zondag heeft het jaarlijkse feest de Veulense mensen gezellig sportief bij elkaar gebracht. Eevenals vorig jaar was het weer uitstekend zodat het buiten programma zonder problemen kon worden uitgevoerd. Voor de Jeugd De fietscross was door de vele regen van de voorgaande dagen omgezet in een behendigheids-wedstrijd met de fiets. De crossfietsers fietsten ieder een parcoers wat per leeftijdsgroep werd aangepast, wat betreft de moeilijkheids graad. Zo kwam er dan ook voor elke leeftijdsgroep een winnaar. Deze winnaars kregen allen een winnaarstrofee en alle andere fietsers een medaille. Na het fietsen werd gestart met de Stratenzeslcamp. Als eerste stelden de captains hun Joker voor, welke allen een uitbeelding van de betreffende straat voorstelde. Daarna werd spel voor spel, met een tussenloop van de Rode Draad,afgewerkt. Het moeilijkste daarbij was wel het 'metworstkruipen'maar ook dat spel werd onder groot publiek vermaak tot een goed einde gebracht Na de zeskamp stond nog het touwtrekken op het programma. De daarbij het meest spannende wedstrijd was wel tussen de ploegen van de horbaan en de Eykenhofweg. Vele opmerkingen waren vooraf al door de captains gemaakt. Zo ook nog vlak voor deze wedstrijd, zei de captain van de Lorbaan tegen de captain van de Eykenhofweg je zult dadelijk nog voor mij buigen! Maar na een spannende trekparty moest de Lorbaan toch het onderspit delven. De ploeg Brugpas-Vlies kwam echter als grote winnaar uit deze wedstrijden De avond in de tent werd nog opgevuld met het ouderwetse koehandmelken. Dit alles met muziek van het hulsorkest en een bezoek van de Joekskapel NOBET TUUS uit Leunen. Al met al kunnen wy terugzien op een geslaagd feest. Daarom willen wy hierby iedereen bedanken die meegeholpen hebben dit feest te doen slagen. Het Feestcomité.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 11