BERICHT VAN DE BASISSCHOOL VEULEN 17. 3.10 Maandag 10 Juni starten wij het projekt communicatie De doelstelling voor de kleuters is: De kinderen laten ervaren dat er verschillende manieren zijn om je gedachten en gevoelens door te geven en van anderen te ontvangen. Aan de volgende vormen van communicatie gaan we werken praten - luisteren - zingen - tast - mime - dansen - drama - kijken - tekenen - schrijven - post - telefoon - boeken - cassette - krant. Maandag praten en luisteren en een verhaal naspelen. Dinsdag samen met klas >1-5-6 zangspelen doen, waarin vraag en antwoord verweven ie, bv Schipper mag ik overvaren. We maken een muurkrant, groep 3 stempelen hun eigen gemaakte zinnen op de krant, groep 1 en 2 doen dit d.m.v. tekenen. Klas 1-2-3! Doelstelling: Het samen spreken. Het luisteren naar elkaar. Het lezen en schrijven. De eerste week gaan we ontdekken dat deze vier dingen niet los van elkaar gezien kunnen worden. De eerste week komen aan de orde: verhalen, de krant, de radio, de telefoon en de brief. Klas 4-5-6: Het bestuderen van de uitvindingen van communicatie middelen vanaf 1600. Het uitdiepen van reclame; wat is er wel en niet goed aan. Het bespreken van de verschillen tussen de diverse kranten. Natuurlijk is dit een kleine greep uit de aktlviteiten rond communicatie. In de volgende Ruuper nog meer r suws. Pb. 21 juni houden wij van 18.30 tot 20.30 uur een OPEN KIJKAV0ND waarbij u het door ons gemaakte werk kunt zién en beluisteren. L.V.B. VEULEN Donderdagavond 13 Juni gaan we weer fietsen. Vertrek om 7 uur by de kerk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 13