RABOBANK LEUNEN 17.22.12 Nieuwe Rabobank-brochure maakt Jongeren wegwijs In de loop der Jaren zijn tal van voorlichtingsmaterialen verschenen die Jongeren kunnen raaplegen als ze meer willen weten over hun eigen geldzaken. Als wegwijzer in de veelheid van publlkaties over dit onderwerp heeft de Rabobank nu de brochure JONGERENWIJZERuitgegeven. Jongeren kunnen van de ene dag op de andere dag intensief met geldzaken te maken krijgen bv. als ze een baan vinden, een uitkering of studietoelage moeten aanvragen of op kamers gaan wonen. Ook het zelfstandig omgaan met een eigen budget is voor de meeste jongeren een nieuw fenomeen. Juist in deze periode van financieel-volwassen-worden, bestaat veel behoefte aan informatie. Overheids- en andere instellingen hebben tientallen publlkaties uitgegeven die voorlichting geven over geldzaken en over financiële regelingen en mogelijkheden die (ook) voor jongeren van belang zijn. In feite is er zoveel materi aal voorhanden dat het som3 moeilijk is om in de veelheid van folders en brochures de uitgave te vinden die antwoord geeft op een concrete vraag. Daarom heeft de Rabobank besloten een MINI-CATALOGUS te produceren van voorlichtingsmaterialen die Jongeren kunnen informeren over financiële aangelegenheden. De mini-catalogus is uitgegeven in het kader van een campagne om jongeren vertrouwd te maken met de bancaire mogelijkheden, zoals het gebruik van een privé-rekening. Ook al omdat we leven in het Jongerenjaar, biedt de Rabobank enkele aantrekkelijke extra's zoals een gratis exemplaar van de jongerenwijzer Verder treedt de Rabobank op als verkooppunt van de 'INFOGIDS BuitenlandDit boek van het Bureau Internationale Jongeren contacten, omvang meer dan 200 pagina's, biedt nuttige informatie aan jongeren die voor vakantie, werk of studie naar het buitenland reizen. Rabobank, Albionstraat 30a, Leunen Tel. B2^2k GEVRAAGDAugurkenplukkers(sters) voor in de kas. A. Peeters, Veulenseweg la, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 15