0 J C PUREE PRESENTEERT REÜNIE IT.19.4 Dat OJC Puree nog niet is doodgebloeid bleek tijdens de afgelopen carnaval. Hier werd het plan gesmeed om een éénmalige Reünie van ex-bezoekers van deze roemruchte sociëteit op touw te zetten. Het duurde lang voordat de eerste stappen hiertoe werden gezet. Uiteindelijk zijn een aantal 'Jonge'lui om de tafel gaan zitten en hebben spijkers met koppen geslagen. De Reünie komt er dan ook en wel op woensdag 15 mei a.s. (daags voor Hemelvaartsdag) in Dancing 'De Steeg' te Leunen. Doordat de meeste ex-bezoekers niet ver van het nest gevlogen zijn, kostte het relatief weinig Inspanning om het merendeel van deze bezoekers een persoonlijke uitnodiging te doen toekomen. Al diegenen die om wat voor reden dan ook geen uitnodiging hebben ontvangen, worden hierbij alsnog van harte voor deze bijeenkomst uitgenodigd. Zoals te doen gebruikelijk is bij sociëteiten, is de prijs van de pils iets lager gezet en wel op 1,25 per glas. Ter bekostiging van de organisatie wordt hier tegenover wfel een entree geheven die 2,50 p.p. bedraagt. Live-muziek wordt verzorgd door de talenten van toen, die nu willen laten horen wat van hun grote plannen terecht is gekomen. De discotheek zal worden bemand door niemand minder aan Good Old Josje Gommans. Zoals u ziet staat het programma garant voor een gezellig swingende avond. Tot dan 1 RABOBANK LEUNEN Voor de agrarische ondernemer is het van groot belang op de hoogte te blijven van de nieuwste ontwikkelingen in de land- en tuinbouw. Een uitstekende gelegenheid naartoe biedt de belangrijke vakbeurs de 'werktulgendagen. Llempde 1985' welke op 13,14 en 15 mei a.s. zal worden gehouden. Ook onze Bank volgt de ontwikkelingen in de land- en tuinbouw met grote belangstelling. De Rabobank-organisatie is dan ook op deze beurs aanwezig, ons standnunmer is 431. Mocht u belangstelling hebben om deze beurs te bezoeken dan bieden wij u een gratis toegangskaart aan. U kunt deze kaart afhalen op ons kantoor, zolang de voorraad strekt. Rabobank, Alblonstraat 30a, Leunen Tel. 82424

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 5