RABOBANK LEUNEN 17.12.4 zes weken lang» DeRabobank maakt van rijk3daalder3_ tientjes De Rabobank maakt van rijksdaalders tientjes en dat 6 weken lang. Om precies te zijn tot woensdag 1 mei a.s. Van oorsprong een spaarbank wil de Rabobank met deze opvallende akbie de spaarzin onder de mensen aanwakkeren. Ook niet-cliënten komen hiervoor in aanmerking. Reuzegrote rijksdaalder Hoofdrol in de spaaraktie speelt een forse kartonnen rijksdaalder uit 1962. Deze reuzugrote munt met een doorsnede van btlna 10 cm. plofte aan het begin van de aktie in bijna elke Nederlandse brie venbus. Het hart van deze rijksdaalder bietd ruimte aan een echte rijksdaalder. Als u die meeneemt naar de Bank en op een nieuwe spaarrekening zet, krijgt u méteen een tientje op die rekening. Wanneer u automatisch gaat sparen krijgt ii eveneens 7,50 aan geboden. En als u dat al deed ligt er 7.50 voor u gereed op voorwaarde dat u het spaarbedrag met minimaal 25,00 verhoogt. Om iedereen gelijk te behandelen geeft de Rabobank de premie slechts éénmaal! Uitgekiende spaarrekeningen Op dit moment sparen 4 van de 10 Nederl nders bij de Rabobank. Om het kiezen van de Juiste spaarrekening eenvoudig te maken heeft de Bank 4 duidelijke spaarvormen met percentages die variëren van zo'n 3 tot ruim 7,5 (dat kan wisselen). De achterliggende gedachte is simpel: wie geld lang kan missen krijgt meer rente dan degene die het geld kort kan missen. Er is zelfs een rekening die méér sparen direkt beloont met méér rente. Over spaarzin gesproken Rabobank, Albionstraat 30a, Leunen Tel. 82424 GEVRAAGD: AspergestekersstersGoed perceel. Th. Hendrix, Brienshoekvsg 3, Leunen Tel. 82053

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 5