DE RUUPER 17.12.3 De Ruuper is een mededelingenblad voor Leunen en Veulen. Het blad verschijnt iedere week op vrijdag en een abonnement kost 10,00 per Jaar. Copies voor De Ruuper moeten dinsdags vóór 18.00 uur bezorgd worden op het redaktieadrés: Van Megenetraat 24 te Leunen. Advertenties dienen kontant betaald te worden en kosten variërend naar grootte van 3,00 2 regels) tot 20,00 (een hele bladzijde). SCOUTING LEUNEN Wie heeft er zin om leid(8t)er te worden bij ,onze Verkennersgroep te Leunen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand tussen de 20 en 30 jaar. De verkenners zijn in de leeftijd vaq 11 t/ra 15 jaar. Hun programma bestaat o.a. uit: bruggen bouwen, primitief koken, trektochten, sport en spel, handenarbeid, kortom alles wat met verkenners te maken heeft. De groep draait op maandag avond van 18.30 tot 20.30 uur. Laat zo snel mogelijk iets van je horen. Tel.nr. 87696 Wiland, of Tel. nr. 10779 Elly Theunis. Tot ziens L.V.B. LEUNEN Donderdag 28 maart de laatste avond van ons programma dit voorjaar. In uw programma staat dat er op deze avond een lezing van een binnenhuisarchitect is, maar door omstandigheden is dit verschoven naar september en is de geplande lezing van september nu op donder dag 28 maart. Om 8 uur in het Gemeenschapshuis zal Marike van Leuwen uit Beuningen een diëtiste welke zelf een praktijk heeft, een lezing houden over het Moermandieet en natuurlijke voeding. Velen zullen hiervan nog weinig weten zodat het bestuur het toch belangrijk vindt u hierover met Mej. van Leuwen meer informatie over te geven. We verwachten dan ook een grote opkomst! Op donderdag 28 maart is in de Venlonazaal te Venlo de Dag voor Alleenstaanden. Deze wordt gehouden van 's morgens 9.30 uur tot 's middags 16.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 4