VASTENAVOND IN LEUNEN 17.9.1 Vastenavond in Leunen is weer goed verlopen en het begon al bijzonder goed met de opening toen de H Mis begon waar een ontelbare Knollekes en Knöllinnkes hierbij het seizoen 1985 vertegenwoordigd waren. De opbrengst van de collecte was fantastisch en onze pastoor was er dan ook zeer vereerd mee. Het is ook wel mooi om met zovelen van ons Knollenrijk onze ievende en overleden leden te herdenken. Daarvoor ook onze hartelijke dank. Na de H Mis begon Prins Hay IV zijn receptie hij Piet Martens en die was dan ook net als altijd druk bezocht en Prins Hay IV wist al meteen dat hl) voor een goed Jaar van zijn prinsschap stond. De optocht in Leunen was van zeer goede kwaliteit, het weer werkte goed mee; wel wat koud, maar daar trokken de Knollekes zich niets van aan want ze waren allemaal op straat om te zien wat er weer tevoorschijn kwam. Ze hadden dan ook goed hun best gedaan. Dan kwam maandag de dag dat we deel zouden nemen aan de optocht in Venray en na de optocht kwam de klap op de vuurpijl toen in de Schouwburg -bekend werd ge maakt dat Leunen voor de zoveelste keer de Piëlhaascup had gewonnen! De rest van Leunen was ook goed uit de bus ge komen nl. de Jeugdprinsenwagen.de 2e prijs, Overbroek een 1e prijs, de Groene Draak een 2e prijs, en twee Ie prijzens Dus Leunen was goed uit de hoek gekomen. Dinsdag het Kinderbal, waar veel van onze kleinste Knollekes in hun vastenavondpakje op de -vlPer ronddwarreïden. Na de middag de Boerenbruiloft dat door toedoen van onze sponsor de L.L.T.B., voor het verstrekken van het zout toch doorgang kon vinden. Het was een prachtige stoet die door de Leunse straten trok met Maarten en Anneke als hoofdpersonen. Danzij de inwoners van ons Knollenrijk hebben we dan ook een Vasten avond gehad waar we met plezier naar terugkijken, zo kun Je zien dat eendracht maakt macht hier op zijn plaats is. Daarvoor dan ook onze hartelijke dank en we gaan ons met z'n allen alweer voorbereiden op de Vastenavond 1986, want we weten allemaal de tijd gaat snel! Nogmaals alle Knollekes en Knöllinnekea, bedankt voor alles Vorst Jan Martens. WELPEN DON BOSCO LEUNEN A.s. vrijdag 1 maart gaan we naar de gymzaal. Neem dan allemaal jullie gymspullen mee. Zorg dan dat Jé om 7 uur bij de gymzaal bent. Tot dan! De Welpenleiding.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 5