vè§ï!5èY255_i2§5 17.7.4 Nog even en dan staan de Vastenavonddagen in het Knollenland weer voor de deur. We gaan allemaal weer veel plezier maken en de Vastenavondoptocht zal daar zeer zeker flink aan meehelpen. De optocht wordt opgesteld in de St Catharinastraat tussen Gussen- straat en het Transformaat aan de Albionstraat en we gaan verder met opstellen in de Booderistraat zover als we nodig hebben. Het opstellen begint om 13-30 uur en om 14.11 uur is IEDEREEN met alles klaar, ook de Prinsenwagens. Dan vertrekken we, want we kunnen de kinderen niet lang laten koukleumen in de straat. We gaan richting Steegsepeelweg, vervolgens door de Vullingsstraat de Boodenstraatde Trynesstraat en de van Megenstraatde St Catharinastraat, de Gussenstraatop de Albionstraat recnts af en bij het Transformaat weer rechts af de St Catharinastraat in. Vervolgens door de Apolloniastraat en het Kapellerpad naar het plein bij het Gemeenschapshuis waar de optocht wordt ontbonden. Aan de mensen die langs deze route wonen wordt vriendelijk ver zocht daar GEEN auto's te parkeren en vanaf half twee NIET meer met de auto door de opstelstraten te rijden. Dat is veel te gevaarlijk voor de chauffeur, de kinderen en het publiek. Werk daar nu eens allemaal aan mee of moeten er miscchien eerst ongelukken gebeuren Parkeer s.v.p. ook geen auto's in de route waar de optocht trekt, want een deuk of schram hebt u zo te pakken want een ongeluk zit in een klein hoekje! Laat uw plezier ook niet bederven door teveel alcohol, dat mag tijdens de optocht echt NIET gebruikt worden. De leiders van de wagens, de groepen en de sologangers, dienen het deelnemersformulier van de optocht af te halen BIJ huisnummer 13 in de St Catharinastraat bij de Optochtcommissie vanaf half 12. Op veel plaatsen ziet men gevelversieringen, raamversieringen, vlaggestokversieringen of zomaar een versiering in boom of struik langs de weg. Dat is mooi om te zien vooral in de optochtroute. Kom allemaal op tijd, dan kunnen we ook op tijd beginnen en zijn we ook op tijd klaar, want de Prins heeft hét nog druk die dag.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 5