VASTENAVOND IN LEUNEN 17.7.3 Het is alweer zover dat wij op zaterdag 16 februari de Vastenavond in Leunen gaan openen en dat doen wy dan natuurlijk precies zoals altijd met een H Mis waar wij alle Knöllekes en Knöllinnekes uit nodigen deze H Mis by te wonen omrede dat deze H Mis wordt opgedragen voor al onze levende en overleden leden van onze vereniging en waar wy dank uitbrengen dat wy er dit jaar weer by kunnen zijn. Er wordt ook weer gecollecteerd en de opbrengst is voor onze kerk, want er is ook weer veel werk aan de winkel geweest. Na de kerkdienst zal onze Prins Hay d'n IV zich begeven naar café Martens waar hy receptie houdt voor zijn onderdanen en alle knöllekes en knöllinnekes zijn hier ook van harte uitgenodigd. Hierna beginnen we de drie dolle dagen voor ons allen van Vastenavond en we hopen dat we goed weer hebben en een goed humeur zodat we na afloop kunnen zeggen Wat was het weer mooi en gezellig en het volgend Jaar doen we het over! Verder wens ik u allen veel leut en plezier en hoop u nog een keer te zien in ons Knollenhuus. Met zo'n Prins én de Knöllekes en Knöllinnekes maken wy met z'n allen er iets moois van Vorst Jan Martens. CARNAVALSVERENIGING HET KNOLLEKE Voor alle inwoners en alle verenigingen van Leunen. Op zaterdag 16 februari 1985 viert onze Carnavalsvereniging het feit dat alle knöllekes en knöllinnekes zich aan de nieuwe Prins Zijne Koninklijke Dwaasheid Prins Hay IV (Hay Smits) kunnen voorstellen. Ter gelegenheid van deze gebeurtenis zal onze vereniging met Z.K.D. Prins Hay d'n Vierde recipiëren in de zaal van Piet Martens te Leunen en wel vanaf 20.11 uur. Wy zullen het bijzonder op prys stellen u daar te mogen begroeten. Carnavalsvereniging Het Knölleke Leunen. Voorzitter, L Classens, Secretaris, G Verkoeyen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 4