L.V.B. LEUNEN 17.6.1 In januari moesten we onze Jaarvergadering uitstellen vanwege het slechte weer. Deze wordt nu gehouden a.s. maandag 11 februari om 8 uur in het Gemeenschapshuis. We beginnen die avond met het jaar- en finaciële verslag, daarna een lezing over fysiotherapie door een therapeut uit Meerlo. Verder nog enkele mededelingen betrekking hebbende op ons nieuwe programma. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom Het bestuur verwacht een grote opkomst. Denkt u ook nog aan de contributie 30,-) op banknummer 1281.18261. Binnen de L.V.B. is een werkgroep voor de agrarische vrouw. In Kringverband is daarin van elke afdeling 1 lid werkzaam. Voor onze afdeling heeft dit een aantal Jaren Wies Weijs gedaan, maar daar zij nu onze secretaresse is geworden, wordt het wat veel voor haar. We vragen nu aan onze agrarische leden wie haar plaats in wil nemen. Denk er eens over na, we komen er met de vergadering op terug. K.P.J. LEUNEN A.s. zondag 10 februari wordt er weer een kring volleybal-toernooi gehouden in de gymzaal in het Brükske. we vertrekken vanaf het Gemeenschapshuis te Leunen om 13.-00 uur. Dinsdag 12 februari gaan we weer zwemmen. We vertrekken om 19.30 uur bi) het Gemeenschapshuis te Leunen. Zaterdag 23 februari wordt de uitwisseling gehouden. Hierover lezen jullie de volgende week meer. Groetjes, Het Bestuur. DAMESGÏMCLÜB LEUNEN A.s. woensdag 13 februari verkleed gymmen. Na afloop koffie met gebak. Breng zelf kop en schotel mee! Tot dan

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 5