CARNAVALSVERENIGING HET KNOLLEKE LEUNEN 17.6.9 CARNAVALSKRANTA.s. zaterdag 9 februari wordt weer huia-aan-huis de Carnavalskrant van onze vereniging aangeboden. Tijdens deze rondgang is ons gebleken dat veel mensen niet weten wat nou precies de bedoeling daarvan is. Bij het aanbieden vragen wij een vrijwillige financiële bijdrage ter ondersteuning van onze carnavaIsvereniging De opbrengst die hieruit voortvloeit inclusief de opbrengst van onze adverteerders en begunstigers, si de grootste inkomstenbron die wij als vereniging hebben. Wat wordt hiermee gedaan? De totale organisatie van onze carnaval in Leunen kost natuurlijk geld. Als u ziet dat er enkele prachtige prinsenwagens gebouwd worden. Alleen aan verf en materiaal, wat dit kost buiten hetgene wat voor weinig of niets op de kop getikt wordt. Het bezoek van de zieken aan huis, welke allemaal wat aangeboden krijgen van onze vereniging. De organisatie van het Ouderenbal, InvalidenbalKinderbal en de tradionele kindertraktatie. De organisatie van de optochten (zondag en dinsdag), de optocht herinneringen, de onderscheidingen enz. Daarnaast de kleding, welke uiteraard voor tweederde deel door de leden zelf betaald wordt. Knöllekes en knöllinnekes, als aanstaande zaterdag onze carnavals krant aangeboden wordt, weet u waar de bijdrage welke u ons geeft voor bestemd is. Tot ziens zaterdagmiddag tussen 1 en 5 uur b(j u aan de deur. Carnavalsvereniging 't Knölleke. LUCHTBUKSVERENIGING DE ROOS De resultaten van het afgelopen weekend Leunen 1 1072 ringen - Helden 1 1087 ringen Hoogste schutter was W Koenen met 274 punten. Kerkrade 1 1072 ringen - Leunen 2 1047 ringen Hoogste schutter was A Smits met 270 punten. Leunen 3 1061 ringen - Horst 1 1056 ringen Hoogste schutter was S Bollen met 269 punten. Swolgen 2 1003 ringen - Leunen 4 1020 ringen Hoogste schutter was W Baltussen met 259 punten. Helden 4 992 ringen - Leunen 5 926 ringen Hoogste schutter was J Willemse met 240 punten.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 10