17.4.6 De ouders van de bruid: Wim van Hermans Jan uit Serum en Netty van Glabhers Trien uit Broekese glunderde met het succes van hun dochter. De ouders van de bruidegom: Lei van Sjeng de sneejer en Jo van Hermes Willem uut de Piel waren verrukt vanwege deze familie uitbreiding. De getuigen: Marian van Sef van Fritse Helm en Riek van Florissen hof en Twan van Jan van Osch van de Harmonie waren blij dat ze er zo vlakbij mochten staan. Nieuw voor de Boerenbrulluft waren de Bruidsmeisjes. Bij de ont hulling van Marian van Fleurkens Frans en Hoebers Gon, Els van Gussen Jan en Mien van Olsen Bert en, flnja van Koch siene Jan en Creemers Nelly had de ceremoniemeester Jan van Jan van Sjang de grootste moeite Vorst Jan in bedwang te houden: Hij wilde zijn vorstschap geven voor deze bruidsmeisjes Ook nieuw waren de Suikeroom: Joos van Heesen Teng en Suiker tante: Netty van de Hoef, waarbij wij voor het Bruidspaar hooen dat de erfenis niet tegen zal vallen. Als ambtenaar van de burgelijke stand toverde de ceremoniemeester een formidabele figuur tevoorschijn die, nu hij uitgeslapen was, een kracht uitstraalde waaruit je kon lezen dat als hij iets ih de echt zou verbinden dit onmogelijk weer te scheiden zou zijn: Frits van Basten Gerrit en Vermeulens Tonie uut 't ven. De veldwachter: Wil van Wim van Porter Sef en Annie van Powlen Thei, om te zorgen dat alles ordentelijk toe zal gaan en het gezag gehandhaafd zal blijven. Van de 'Brojworst' kan ik nu nog vertellen, niet alleen dat die doorgaat maar dat ook het vet ervan niet verloren zal gaan, want dat wordt verwerkt in de jus. Dit ter geruststelling van velen die zich daar zorg over maakten. De kaartjes zijn weer, zoals andere jaren, te verkrijgen bij: alle cafées, kantines en het Gemeenschapshuis. Volwassenen 5,00 Kinderen 2,50 De run op kaartjes (brojworst!) kan dus beginnen K.P.J. LEUNEN A.s. dinsdag 29 januari gaan we zwemmen naar Het Meerdal. Degenen die zich hiervoor opgegeven hebben, moeten om 18.15 uur bij het Gemeenschapshuis zijn. Op vrijdag 8 februari hebben we onze jaarlijkse Carnavalsavond Deze avond wordt gehouden in de kleine zaal van De Wieérihof en begint om 20.00 uur. Op dinsdag 12 februari is er weer zwemmen bij St Servaas. Vertrek on half bil hat Gemeenschapshuis. GrostjeSi H,t B„tuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 7