CARNAVALSVERENIGING HET KNÖLLEKE 17-1.9 Zaterdag 26 januari Vorstenhal en Gouden Knol uitreiking Prins Hay d*n Vierde en Vorst Jan, Nar en Raad van Elf nodigen u uit om samen met hen een gezellige avond te maken met als hoogtepunt de uitreiking van de Gouden Knol aan Truus Creemers. De gehele avond wordt opgeluisterd door onze eigen Blaaskapel. Aanvang~half negen. Tot ziens, Carnavalsvereniging 't Knölleke Leunen. Zondag 27 januari Groot Jeugdvorstenbal Wij nodigen alle jeugdige Knöllekes uit om samen met Prins Karlo d'n ürste, Vorst SJef, dansmarietjes en Raad van Elf CARNAVAL te vieren. We beginnen om half 7 en de muziek wordt verzorgd door D.N.S. Tot ziens, Carnavalsvereniging 't Knölleke Leunen. VASTENAVOND 1985 Hier komen nog enige aanwijzigingen voor diegenen die meedoen met de Vastenavondoptocht op zondag 17 februari a.s. in Leunen en maandag 18 februari in Venray. Wie ook mee wil doen met de optocht in Venray dient zich uiter lijk opgegeven te hebben vrijdag 8 februari ook bij J. van Meyel, Vullingsstraat 52, tel. 81693 Wie alleen in Leunen mee wil doen met de optocht kan zich opgeven tot uiterlijk dinsdag 12 februari. Ieder dient bij het uitwerken van zijn creatie goed te letten op de stevigheid, want het is niet leuk om onderweg ergens te blijven steken. Houdt u ook rekening met de wind, dit in verband met de veiligheid op de wagen of in de groep. Als de wind vat krijgt op uw creatie is elke controle erop gevlogen. Ouders, houdt u de veiligheid van uw kinderen in de gaten bij datgene wat ze gaan ondernemen. Enthousiastme is goed, maar de veiligheid moet niet uit het oog verloren worden. Uw opgave voor deelname aan de optocht in Leunen zowel als in Venray kunt u doen bij J. van Meyel, Vullingsstraat 52, tel.81693- De Optochtcommissie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 10