CARNAVALSVERENIGING HET KNÖLLEKE 17.3.5 Zaterdag 19 januari Prinsenbal Vorst Jan zal om half elf de nieuwe Prins 1985 aan de Knöllekes en Knölllnnekes voorstellen onder muzikale begeleiding van de Blaaskapel. Kom allemaal naar het Gemeenschapshuis om de nieuwe heerser over het Knollenrijk welkom te heten 1 Aanvang half 9, Muziek Paradox. Tot ziens, Carnavalsvereniging Net Knölleke Leunen. Zondag 20 januari Jeugdprinsenbal Wij nodigen alle jeugdigen van Leunen uit aanwezig te zijn als onze Jeugdvorst SJef Martens de Jeugdprins 1985 bekend zal maken onder muzikale begeleiding van de Joekskapel. Kom vanaf half 7 naar het Gemeenschapshuis Muziek D.N.S. Tot ziens, Carnavalsvereniging 't Knölleke Leunen. OVer goed 4 weken is 't alweer Vastenavond en 't wordt dus stilaan hoog tijd om ideeën te gaan uitwerken zodat men klaar komt voor de optocht. Zorgt u er astublieft voor dab de constructie sterk genoeg is voor de veiligheid van de mensen die meedoen en tevens dat die constructie sterk genoeg is om de hele rit te doorstaan. De voertuigen dienen wel een normale verzekering te hebben. Hopenlijk dat de jeugd ook dit jaar weer even enthousiast meedoet net als vorig Jaar I Als er iemand met een technisch probleem geen raad weet, laat hy zich dan melden, dan zullen wy proberen iemand te vinden die mee kan helpen dat probleem op te lossen. Als u nu al weet dat u meedoet met de optocht in Leunen, waarom zou u dan wachten met opgeven tot het laatste moment. Uw opgave voor deelname aan de optocht wordt graag in ontvangst genomen door J. van Meyel, Vullingsstraat 52, Tel. 81693.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 6