CARNAVALSVERENIGING HET KNÖLLEKE 17.2.5 Zaterdag 12 Januari Aid Prinsenbal Voordat Prins Will den Urste opgenomen kan worden bij de Aid Prinsen mag hij om half 11 het Boerenbruidspaar 1985 welkom heten. We zijn benieuwd wie, onder begeleiding van de Blaaskapel, als Boerenbruidspaar tevoorschijn wordt getoverd. U OOK 7 7 7 7 Kom dan a,s. zaterdag naar het Gemeenschapshuis waar de avond verder wordt opgeluisterd door het orkest MOONLIGHT,_aanvang_half_negefn Tot ziens in het Knollenhuus, Carnavalsvereniging 't Knölleke Leunen. Zondag 13 Januari Jeugddisco We nodigen alle jeugdigen van Leunen uit alvast een voorproefje te smaken van Carnaval 1985 Dit onder leiding van Jeugdprins John den Urste die de volgende week zijn plaats zal moeten afstaan aan de nieuwe Jeugdprins. Kom allemaal naar 't Knollenhuus. Muziek Paradise, van half 7 tot half 11. Tot ziens, Carnavalsvereniging 't Knölleke Leunen. Voor iedereen die met een wagen wil meedoen aan de optocht in Leunen zowel als in Venray is het van belang met de volgende maten rekening te houden Totale lengte inclusief trekker 15 meter. Uiterste breedte 3.50 meter, uiterste hoogte 5 meter. Om aan de optocht deel te mogen nemen is GEEN ihschrijfgeld vereist, want We vinden het allang fijn als u de moeite en tijd neemt om aktief deel te nemen. Het wordt stilaan tijd dat er gewerkt wordt aan het idee dat u wilt gaan uitbeelden, want over een paar weken is 't al In ieder geval veel plezier gewenst in de voorbereidingstijd van de bouw aan groep of wagen. De Optochtcommissie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1985 | | pagina 6