GEMEENTE VENRflï 16.-42.12 Informatie-avond Bouwen in de Kerkdorpen. A.s. maandag 22 oktober wordt in de Raadszaal van het Raadhuis een informatie-avond gehouden over het bouwen van koopwoningen in de Kerkdorpen. De informatie-avond begint om 20.00 uur. Tijdens deze avond zal Wethouder H.Willems uitleg geven over de gemeentelijke ideeën over bouwmogelijkheden in de Premie A,B en C sfeer en in de vrije sektor. Met nadruk wordt erop gewezen dat NIET gesproken zal worden over de bouwmogelijkheden van HUURwoningen. Deze informatie-avond zal tevens worden gebruikt om de daad werkelijke behoefte aan koopwoningen te peilen. Iedereen die met het plan rondloopt om een nieuwbouwwoning op een kerkdorp te willen kopen of een in eigen beheer te laten bouwen, wordt uitgenodigd om naar deze informatie-avond te komen. De ideeën van de gemeente en hetgeen geïnteresserden over bouwen in de Kerkdorpen te vertellen hebben, zullen op hun haal baarheid moeten worden getoetst en zullen zo mogelijk worden vertaald in het gemeentelijk beleid voor bouwen in de koopsektor op de Kerkdorpen. Bureau Voorlichting en Inspraak van de Gemeente Venray. AFSLUITING GUSSENSTRAAT LEUNEN Vanaf maandag 22 oktober zal voor een periode van 2 weken de Gussenstraat in Leunen worden afgesloten voor_al_het_verkeer. Gedurende deze periode zal de aansluiting Gussenstraat-Vicarieweg worden aangelegd en zal het verkeer niet via de Gussenstraat de Albionstraat kunnen bereiken.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 13