L.V.B. LEUNEN 16.11.1 In Limburg zijn veel vrouwen gemotiveerd bezig met Geloof en Kerk. Landelijc in bisdommen zijn werkgroepen Vrouw en Kerk. Zo heeft Limburg een werkgroep 'Vrouw, Geloof en Leven' samengesteld van verschillende geledingen waaronder ook de L.V.B. Deze werkgroep wil voor vrouwen de gelegenheid scheppen om elkaar te ontmoeten, samen te praten en bezinnen op hun eigen vragen. Voor wie? Voor vrouwen die vragen hebben over geloven in deze tijd, vrouwen die wat te vertellen hebben over geloven, vrouwen die bekom merd zijn over de kerk en zich zorgen maken over het geloof van hun kinderen. Daartoe organiseert deze werkgroep een aantal ontmoetingsdagen. Voor ons is dit op dinsdag 23 oktober van 's morgens half 10 tot 's middags half 1 in het Gemeenschapshuis te OoBtrum. De onkosten zijn ƒ5,- per persoon, wel moet men zorgen voor een eigen lunchpakket. De opgave moet vóór 17 oktober. Heeft u interesse dan kunt u een programma afhalen bij Gonny Fleurkens. Op donderdag 18 oktober a.s. is in het Gemeenschapshuis van ïsselsteyn 's avonds om 8 uur de eerste Discussie-avond voor leden L.L.T.B., L.V.B. en A.W.J. van de Kring Venray. Het onderwerp van deze avond is: Belasting problematiek met betrekking tot de Land- en Tuinbouw. Het zal besproken worden door medewerkers van Accountants en Belastingsadviezenbureau Limburg A B L Vooral voor agrarische vrouwen kan dit een leerzame avond worden, maar ook voor andere leden is deze avond toegankelijk. Het komende weekeinde krijgt u allen een folder in de bus waarop de Kringactiviteiten van september '81 tot april '85. Bewaar deze bij uw programma Het Bestuur. WELPEN DON BOSCO LEUNEN Dinsdag 16 oktober gaan we een kijkje nemen in de Melkfabriek. Heb je zin om mee te gaan Zorg dan dat je om kwart over 9 bij de kerk in Leunen staat! Het duurt tot half 12. Je hoeft niets mee te nemen. De Welpenleiding.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 5