HUWELIJKSAFK: Leo Bartels - Wiihelmina Deriks (Horst) 16.21.2 Jos Reintjes (Veulen) - Truus Cornelissen GEDOOPT: Hanneke Dlrcks Nederlandse Missionarissen: De kerkdeur-collecte bracht op 125,15. Alle gevers hartelijk dank 1 Hou je van avontuur, kamperen, bosspelen, handenarbeid, toneel, sport en spel Heb je ook zin om eens per Jaar een hardstikke leuk kamp mee te maken JA II Kom dan eens op vrijdagavond langs de blokhut aan de Kraakse Pas 20 en doe mee bij de Welpen Don Bosco LeunenI Wil je eerst nog iets meer weten over de Welpen, bel dan 88163 BEJAARDENVERENIGING LEONEN Op donderdag 21 juni zal er in de tuin van het Schuttersveld te Venray een Plck-nick voor Ouderen gehouden worden. Vanaf twee uur kan men daar terecht. Er zal een grote tent op het terrein geplaatst worden voor als het weer tegen zou werken. De entreeprijs is 2,00. Aan het toegangsbewijs zit een gratis consumptiebon. Meerdere consumpties k 1,00. 's Avonds zal de Venrayse muziekvereniging 'Euterpe' een concert geven. Dit concert is voor iedereen gratis toegankelijk. Het Bestuur. TONEELVERENIGING COMEDIA Denken de leden aan de bijeenkomst op dpnderdag 21 juni om 8 uur in het Gemeenschapshuis? VERMISTWij zijn verloren in de nacht van zaterdag 2 Juni od zondag 3 juni omstreeks 3 uur ons Paardenhoofd! Wjj zijn zeer gedupeerd, daar ons paard nu niet meer compleet is. Wil de eerlijke vinder hem 'tegen fikse beloning' terug bezorgen bil:' 'Buckums-Palace'Alblonstraat 12. Ps. Het Paardenhoofd is het laatst gezien in de buurt van de asperges van Gussen-Jan.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 3