2e STRATEN VOETBAL TOERNOOI LEUNEN Onlangs zijn we gestart met de voorbereiding voor het 2e Leunse Voetbaltoernooi De Stratenvertegenwoordigers van Vorig jaar zijn reeds benadert en bijna eenieder heeft zijn toezegging gedaan om in uw straat of buurt te proberen een elftal binnen de lijnen te brengen, (zie lijstje hieronder). Natuurlijk is uw reactie net zo spontaan als bij ons 1e toernooi zodat we kunnen uitzien naar een groots sportief Dorpsevenement I Dus noteert u alvast: Zondag 27 mei Stratenvoetbaltoernooi of neem reeds contact op met uw straat/buurt-vertegenwoordiger. Nieuwe straten kunnen zich opgeven via ons contactadres: Jos Janssen, St Catharinastraat 1, Leunen Tel. 86931 (ook voor eventuele inlichtingen Heren stratenvertegenwoordigers: De bijeenkomst is gepland op dinsdag 1 mei a.s. om 20.30 uur in de kantine van SV Leunen. Lijst i straat/buurt: Leunen-Oost (briensh.-v Berlostr-Blankenb, Gussenstraat-Albionstraat St Catharinastraat Horsterweg-Albionstraat Boodenstraat-Trynesstraat (nieuw! Vullingsstraat Urbanusweg-Vullingsstraat Rondeveld-Sparveld Mr de Haanstraat-Loenerveld Weth Reintjesstraat-Rect Nabbenstraat Steegsepeelweg-Scheiweg-Enge Steeg Overbroek Veulenseweg-Breevennenweg Veulenseweg-Houbenweg (Veulen) Deurneseweg (Heide) Brugpas-De Vlies (Veulen) Heidseschoolweg (Heide Iedere week via de Ruuper meer nieuws ovei toernooi Vertegenwoordiger Rob Hendrix Bert Hellegers Jac Heidens Rlen Theunissen Frits Basten Ben Nelissen Gerrit Keijsers Harry Janssen Toon v Dijck Mart Dircks Henk Philipsen Jos Josten Henk Meyers Peter Weijs Tonny Jacobs Jeu Sonnemans Johan Maas het Stratenvoetbal- TE KOOP: 2 dwergkonijnen met kooi. Telefoon 83916

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 7