Omschakeling naar Harmonie: 16.15.1 Zoals u reeds hebt kunnen zien melden we ons aan als Harmonie St Catharlna. De omschakeling ia in volle gang, Iedereen heeft nu zijn instrument en kan reeds een aardig nootje wegblazen. Sedert enkele weken zijn we weer gestart met de repetitie met het hele orkest. Er wordt hard aan gewerkt om zo spoedig mogelijk in een officieel concert de Harmonie aan alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide te presenteren, welk optreden is gepland op zondag 30 september tijdens de muziekfeesten. Wij vertrouwen erop dat heel velen deze gelegenheid zullen aangrijpen om te zien en te horen wat uw harmonie-alias oude fanfare- in die korte tijdsspanne heeft gepresteerd. Wij hopen van ganser harte dat u deze datum reeds nu reserveert! De omschakeling naar harmonie brengt ook zijn probleem met zich mee. Wij zijn namelijk niet in staat bij daarvoor geschikte gelegenheden een serenade te brengen zoals u van ons gewend was. Het is voorlopig een kwestie van behelpen, waarvoor wij uw begrip vragen. Wij zijn echter evenals anders steeds bereid om daar, waar nodig en gewenst, present te zijn. U moet vooral niet schromen om een beroep op ons te doen. RABOBANK LEUNEN Op Goede Vrijdag 20 april is ons kantoor de gehele dag GESLOTEN 1 In verband hiermee zal de wekelijkse avondzitting worden gehouden op donderdag 19 april van 17.00 tot 19.00 uur. Op Koninginnedag, maandag 30 april is ons kantoor eveneens de gehele dag GESLOTEN.! Rabobank Alblonstraat 30a, Leunen Tel. 82121

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 5