KENNEDÏMARS 16.15.10 Zoals u wellicht heeft kunnen lezen i-n diverse bladen, wordt dit jaar in Venray en omgeving een z.g. KENNEDÏMARS georganiseerd t.g.v. het 25-Jarig jubileum van de Angertjea van St Frans. De Kennedymars is een 80 km lange wandelotcht die binnen 20 uur gelopen dient te worden. De start is zaterdagavond 26 mei om 22.00 uur bij Sporthal De Wetteling in Venray, waar ook de finish is. De tocht voert door de Gemeenten Venray, Meerlo-Wanssum en Vierlingsbeek, waarbij elk dorp van onze gemeente wordt aangedaan. In elk kerkdorp is een controlepost ingericht, waar de wandelaars zich kunnen laten verzorgen en wat kunnen eten of drinken. De precieze route wordt nog nader bekend gemaakt, evenals de controlepost in uw plaats. De organisatoren willen echter nu al vast de aandacht hierop vestigen en u vooral vragen deze dag(en) in uw agenda te noteren) Het is voor de vermoeide wandelaars namelijk geweldig stimulerend om langs de kant mensen te zien staan, die hen aanmoedigen om door te gaan. Onthoud dus: Zaterdagnacht of zondag 27 mei komt de Kennedymars_by_u_langs Een tweede punt waarop wij graag uw aandacht willen vestigen is de inschrijving voor de tocht. Deze is 1 april begonnen en duurt tot 20 mei. Tegen betaling van 12,50 kunt u van de party zijn bij de Kennedymars. Hebt u er wel zin in, vraag dan wat vrienden, kennissen of familieleden die wat sportief zijn aangelegd of ze meedoen. Ook al haalt u de eindstreep niet, de gezelligheid en de prestatie is er niet minder om. Inschrijven kunt u door overmaking van 12,50 op bankrekening 23.18.85.21.93 van de N.C.B.Venray ten name van Kennedymars. Waarna u alle informatie en uw deelnamebewijs krijgt thuis gestuurd. Wilt u eerst nog wat meer informatie, o.a. het V.V.V. kan u er meer over vertellen of bel 04780-82233. Kennedymars, moet je doen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 11