CARNAVALSVERENIGING HET KNOLLEKE 16.12.1 Knöllekes en knöllinnekes, Het is alweer een paar weken geleden dat het Carnaval was en toch komen we er nog even op terug. Op de eerste plaats willen wij als vereniging alle Knöllekes en knöllinnekes bedanken voor de geweldige steun en gezelligheid die wij van u allen gehad hebben met deze drie mooie dagen. Het begon al goed op zaterdag, de H Mis voor onze overleden en levende leden van onze vereniging. Het is toch mooi om in zo'n volle kerk de carnaval te openen. Op de eerste plaats hartelijk dank aan de milde gevers van de collecte die bestemd was voor onze kerk, overweldigend, maar we kunnen het ook nog goed gebruiken. Dan een woord van dank onze Pastoor die altijd zo goed meewerkt dat deze H Mis tot stand komt, de blaaskapel en het Dameskoor ook onze dank voor hun bereidwilligheid; het was in een woord: af! Daarna werd er naar café Martens vertrokken voor de receptie van Prins Will I die ook druk bezocht is en onze Prins heeft menig hand moeten schudden. De Prins ging dan ook vol goede moed zijn regeringsjaar in. We hebben ook nog geluk gehad met het weer, want op zondagmiddag trok er een mooi verzorgde optocht door de met zon overgoten straten van Leunen en ze hadden weer allemaal goed hun best gedaan. De wagenbouwers hadden hun beste beentje voorgezet en voor onze Prins Will I een mooie sierwagen klaar gespeeld. Op maandag ging het richting Venray, maar al hadden de wagen bouwers nog zo goed hun best gedaan, dit maal ging de Piëlhaas- cup naar Merselo. Ook wel eens goed, als je nagaat, dat van de 14 keer de Knöllekes hem 12 keer mee naar Leunen brachten. De stemming was er niet minder door. Dinsdag, de Boerebruiloft was tot in de puntjes verzorgd en het boeremoes en de worst was heerlijk! Om twaalf uur werd de carnaval besloten en kon Prins Will I zeggen: wat heb ik een mooie en gezellige carnaval achter de rug. We willen hopen dat we volgend Jaar er weer zo een krijgen, al is hij dan een paar weken vroeger. NI. 16, 17 en 18 februari staan deze mooie dagen weer voor de deur. Wij willen u allen nogmaals bedanken voor deze mooie en geslaagde carnaval 1984. Carnavalsvereniging Het Knölleke.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 5