BERICHT KLEUTER EN LAGERE SCHOOL VEULEN 16.12.13 De kleuters hebben vorige week naar aanleiding van het gesprek over beroepen een bezoek gebracht bij een bedrijf. Een groep van 6 kinderen bezocht de hondenfokker (Janssen)een groep van 3 kinderen bloemen- kweker (Reintjes) en een groep van 3 kinderen de boerderij (Snoeks). Zij waren erg enthousiast over deze bezoeken en konden er veel over vertellen en werken. De volgende week werken wij over vrijetijdsbesteding en hobby's. De nadruk wordt gelegd op het nodig zijn hiervan, de leuke dingen maar ook de verplichtingen die het met zich meebrengt. Wij gaan hiervoor op bezoek bij de fam Voorhoeven, waar we de hobby's klossen enhaken gaan bekijken, waarvan we op school het vingerhaken gaan leren. Klas 2 en 3: Deze week praten we over vrijetijdsbesteding en hobby's. De nadruk wordt gelegd op het nodig zijn hiervan en de leuke dingen, de verplichtingen van een hobby. Ieder kind maakt een werkstukje over een hobby, die hij/zi1 leuk vindt. A.s. maandagmorgen gaan we kijken by een hondenkennel (Janssen) en- een nertsenfokkerij (Diender). Volgende week gaan de kinderen werken over deze 2 bedrijven. Tevens gaan we volgende week nadenken over werkeloosheid. Op dinsdag middag komt een werkeloze onderwijzer hierover praten met de kinderen. Klas 2 t/m 6: A.s maandag krijgen de kinderen het rapport. De 10-minutengesprekken zullen zijn op dinsdagavond 27 maart. K.P.J. VEULEN A.s. vrijdag 23 maart is er OEFENEN voor de Culturele en voor de Uitwisseling. Deze avond begint om 8 uur in de Hoefslag. We hopen op een goede opkomst. Dus tot dan! A.s. zaterdag 21 maart heeft de K.P.J. weer uitwisseling. Deze dag begint om 11.00 uur en is in de zaal. Zorg dat je op tijd bent, want Melderslo is er ook op tijd. Zorg dat je de toneelstukjes kent, zeker net zo goed als op de ouderavond. Dus ook tot zaterdag! Het Bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 14