L.V.B. LEUNEN 16.11.3 Deze donderdag 15 maart vindt om 8 uur in het Geraeencshapshuis onze Sport- en spelavond plaats. Dit is de laatste avond van ons winterprogramraa, dus het bestuur hoopt u allen te mogen begroeten. Het wordt een avond met volksdansen spelletjes op de bühne en diverse tafelspelletjes. Ook wordt gevraagd ideeën en suggesties voor ons nieuwe programma 1981/85 aan te dragen; breng allemaal een pen mee! Al met al belooft het eën~ïëërzaraë~ën~gëzëïïïgë~avond te worden. Tevens is er op deze avond een tentoonstelling van werkstukken, gemaakt op de energiecursus en van poppen die gemaakt zijn op de poppencnrsus. Willen de dames die deze cursus gevolgd hebben, de werkstukken en poppen meebrengen, voorzien van naam. U kunt ze 'savonds weer mee terug nemen. Op deze avond is er ook gelegenheid u op te geven voor de Culturele Kringavond (Studieavond) in de Schouwburg te Venray op woensdag 21 maart. Onkosten 8,00 te voldoen bij opgave. U ontvangt dan het pro- Het Bestuur. Luene, mart 1981 Knöllekes en knöllinnekes, Now de Vastenaovestied is afgeslote, wille weej ger alle Knöllekes en Knöllinnekes van klèn tot groeet bedanke vur owlie spontane ienzet. Weej wieute mar al te goed dat zonder owlie de Carnaval nie geworre was wat ut is gewist. Ut lief zien vur mekaar, d*n optocht, de boerebrulluft en niet te vergete, de grandioze collecte die weej gehalde hebbe en die zo'n schon höpke cente hit opgeleverd vur os Gillie het gemakt dat vur os dizze schonne tied mier dan onvergèteluk is gewist. Allemol, genne uutgezonderdok .minse achter de scherme, HIËL HIËL HARTELIJK BEDANKT Prins Will d'n Urste en Jeugdprins John d'n Urste.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 4