VASTENAVOND 19 8» 16.9.4 Komende zondag breekt het Vastenavondfeest los, of eigenlek zaterdagavond al, en de optocht van zondag 4 maart zal daar flink aan meehelpen. Laat het een plezierig feest worden waar we later nog met genoegen aan terug kunnen denken. De optocht wordt opgesteld in de St Catharinastraat, tussen Gussen- straat en het transformator aan de Albionstraat en als het nodig is gaan we verder met opstellen in de Boodenstraat. Het opstellen begint om half twee en om elf minuten over twee, dan is natuurlijk iedereen met alles klaar. Dan vertrekken we want we kunnen het niet maken dat ze kou staan te lijden op straat. We gaan richting Steegsepeelweg, draaien af de Vullingsstraat in en de optocht trekt verder door de Boodenstraat, de Trynesstraat, de van Megenstraat, de St Catharinastraat, de Gussenstraatop de Albionstraat gaan we rechts en bij het transformator gaan we weer rechts af de St Catharinastraat in, vervolgens via de Apollonia- straat en het Kapellerpad naar het plein bi) het Gemeenschapshuis waar de optocht wordt ontbonden. De optochtvolgorde wordt zaterdag na de middag op veel plaatsen in Leunen aangeplakt. In winkels, cafees, cafetaria, op bomen enz. Als u op uw volgnummer let, vergemakkelijkt u het werk van de optochtcommissie aanmerkelijk! Aan de mensen die langs de route wonen zou ik willen vragen om daar geen auto's te parkeren en om vanaf half twee niet meer met de auto door de opstelstraat te rijden, dat is veel te gevaarlijk voor de chauffeur, het publiek en vooral de kinderen. Dit vermijden van de opstelstraat is iets wat wij al Jaren vragen maar ieder Jaar zijn er weer een aantal autorijders, die menen dat die vraag voor andere chauffeurs bedoeld is. Laat de optocht commissie nu eens geen roepende zijn in de woestijn en bezorg die eens geen hartverlamming van de schrik. Het is ook beter om geen auto's te parkeren in de route waar de optocht trekt want een deuk of kras in uw auto hebt u zo te pakken en een onegluk zit in een klein hoekje. Laat het plezier niet bederven door te veel alcohol dat mag tijdens de optocht al helemaal niet! De leiders van de wagens, groepen en sologangers moeten het deel nemersformulier en het nummerplaatje dat tijdens de optocht zichtbaar moet worden meegedragen, afhalen bU huisnummer 13 in de Catharina straat bi) de optochtcimmissie en niet bij de mensen die daar wonen, vanaf half twee.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 5