1X11 JAAR ZITTINGSAVONDEN TE LEUNEN 16.2.5 De Carnavalsvereniging Het Knölleke Leunen organiseert zoals vanouds ook dit jaar weer de traditionele zittingsavonden op vrijdag 20 en zaterdag 21 januari 1981. Buutreedners, komische groepen en troubadours uit de regio en ver daarbuiten zullen voor u optreden en natuurlijk ook de Leunse dansgroep. De muzikale omlijsting wordt door de Leunse Boeren- blaoskapel verzorgd. Het wordt dus zonder twijfel een gezellige en carnavaleske avond, een goede manier om reeds in de carnavalsstemming te komen. De voorverkoop van kaarten is begonnen op 8 januari en binnen korte tijd waren de kaarten van zaterdagavond uitverkocht. Voor vrijdagavond 20 januari 1981 zijn er nog toegangskaarten te verkrijgen a 9,00 p.p. bij R David, Boodenstraat 20, tel. 83161. Aanvangstijd: beide avonden om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis van Leunen. ï£STENAVOND_1981 Iedere liefhebber en belangstellende weet natuurlijk allang dat het op 1, 5 en 6 maart Vastenavond is. Op zondag 1 maart, dat is alweer over 7 weken, dan is er ook weer een optocht in het Knollenland. Iedere groep of wagen of eenling die mee wil doen aan deze optocht kan zich opgeven bij Jan v Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen Tel.81693- Als er liefhebbers zijn aan het Veulen die graag mee willen doen, ook zij zijn van harte welkom. Ieder die wat voor de optocht wil ondernemne zou ik de raad willen geven om tijdig te beginnen want iedereen komt tijd tekort als het tegen Vastenavond loopt. Begin tijdig maar let vooral op veiligheid dat is belangrijk, want bij een ongeluk is het plezier voor ieder bedorven. Veel plezier gewenst bij de uitwerking van uw idee.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 6