16.2.3 IN MEMORIAM LOUIS JANSSEN Vrijdagmorgen 7 januari is na een korte ziekte Louis Janssen op 59-jarige leeftijd in het ziekenhuis van Venray overleden. Louis Janssen was geboren in Leunen. Na zijn militaire diensttijd in Nederlands-Indië volgde hij de onderwijzersopleiding in Maastricht. Daarna in 1951 werd hij onderwijzer aan de Lagere School in Leunen, 19 jaar lang heeft hij in zijn geboorteplaats voor de klas gestaan. In 1970 verwisselde hij het onderwijzersvak voor het geven van gymnastieklessen op de Basisscholen in de gemeente Venray. In augustus 1983 besloot hü, na 32 jaar het onderwijs met veel inzet en enthousiasme gediend te hebben, gebruik te maken van de V.U.T-regeling. Louis heeft helaas niet lang van zijn vrije tijd en vele hobbies mogen genieten. Ook in het verenigingsleven was Louis Janssen zeer actief. Gedurende zo'n 20 jaar organiseerde en jureerde hij sportdagen voor de K.P.J afd. Limburg. Hij was voor zitter en bestuurslid van de Sportstichting Leunen, Veulen en Heide. In 1962 was Louis Janssen mede-oprichter van S.V.Leunen en in de beginjaren zowel secretaris als hoofd-jeugdleider. Hij onderscheidde zich vooral door zijn grote inzet voor het jeugdvoetbal. Onder zijl leiding groeide de jeugdafdeling uit tot een van de grootste uit de regio. Na zowat alle functies ir de voetbalclub bekleed te hebben, nam hij in 1980 afscheid als bestuurs lid en werd voor zijl grote verdienste onderscheiden door de K.N.V.B. Als ere-lid was Louis in de laatste jaren nog een grote animator van het 'jaarverslag' en de materialen- verzorger Woensdag vond onder zeer grote belangstelling de uit vaartdienst plaats in de St Catharinakerk te Leunen, gevolgd door de begrafenis aldaar.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 4