L.V.B. LEUNEN 16.1.5 Op donderdag 12 januari om 8 uur in het Gemeenschapshuis lezing over kruiden. Het wordt een tuinkruidenavond verzorgd door Mevr. Jentjens uit Koningslust. Aan de orde komen Een stukje geschiede nis van kruiden, het gebruik en kweken van tuinkruiden, het be waren ervan en welk gedeelte van de plant wordt gebruikt en wat is de uitwerking op het menselijk lichaam. Op deze avond kan men ook een boekje kopen van het Voorlichtings bureau voor Voeding waarin vermeld de meest gebruikelijke tuin kruiden, de kweekwijze ervan en enkele recepten. Kosten f 2,50. We hopen u hiermee een leerzame avond aan te bieden en verwachten een grote opkomst. De energiecursus start op donderdag 19 janauri 'smorgens van 9.30 tot 12.00 uur in het kleine zaaltje van het Gemeenschapshuis. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Opgave t/m 8 januari bij Trees v d Beele tel. 86758 De contributie bedraagt ook dit jaar 30,U wordt verzocht deze in de maand januari over te maken op banknummer 1281.18261 ten name van L.V.B.Leunen. Vermeld duidelijk uw meisjesnaam erbij Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Thema-avond Kring L.V.B. Deze wordt gehouden op dinsdag 29 januari om 8 uur in zaal 'Den Engel' te Venray. Het thema is: Hoe staan kinderen en ouders in het geloof en wat kunnen ze van elkaar ver wachten. De avond wordt verzorgd door Mevr. Kann en Deken Theunis- sen. Onkosten 2,50. Opgave t/m 20 januari bij Trees van de Beele en kan ook op 12 januari. WELPEN DON BOSCO LEUNEN Wij wensen jullie allemaal nog een ZALIG NIEUWJAAR toe. A.s. vrijdag 6 januari hebben we weer gewoon club. Wii hopen dat iedereen komt. Er gaan dan allemaal spannende dingen gebeuren. Dat mag je niet missen, dus kom allemaal Tot vrijdag. De Leiding.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1984 | | pagina 6