BEJAARDEN LEUNEN 15.50.3 Het laatste half jaar is onze gemeenschap zwaar getroffen. Negen bejaarden zijn overleden. De uitvaart wordt mede verzorgd door drie van onze leden als misdienaar. Invallers zijn er niet. De wens van de pastoor is, of er onder onze leden mannen zijn, die zich hiervoor beschikbaar willen stellen? U kunt zich melden bij de pastoor of by de bestuursleden. Kerstmis nadert en ook 'dit jaar houden wy weer onze Kerstviering. Op woensdag 21 december a.s.We beginnen om half drie met een H Mis in zaal Martens, wederom met medewerking van het Dameskoor. Er zal een kerstvoordracht gedaan worden en enkele dames van de L.V.B. zullen een kerstspel opvoeren. Ook zal voor de inwendige mens gezorgd worden. Wy hopen u allen op deze wijze alvast te laten inleven in de kerstsfeer. Voor de tegemoetkoming in de kosten verzoeken wij u om een bijdrage van 1,00 per persoon, te voldoen aan de ingang van de zaal. Namens het Bestuur, H.Ouwerkerk, secretaris. DE BELHAMELS VBLEUNEN s. maandag 19 december onze jaarlijkse Kerstavond. We beginnen deze avond met een H Mis om half 8 in de kerk, welke gezongen wordt door het Kinderkoor van de Basisschool. De avond wordt verder voortgezet in het Gemeenschapshuiswaar een kerstspel wordt opgevoerd door eigen leden met omlijsting van het kinderkoor en kerstgedichten. Op deze avond verloten we ook onze Lourdesreis. Het bestuur hoopt u allen te mogen begroeten. De komende dagen zullen de pio niersters een bydrage komen vragen voor onze zieken met Kerstmis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 4