AKTIVITEITENKALENDER 15.21.3 8 juni Uitstapje Bejaarden 7-12 juni Donateursaktie Fanfare 9-12 juni Wandelvierdaagse Venray 10 juni Receptie Korfablcub i.v.m. Kampioenschappen 13 Juni Dorpsraadvergadering 25 juni Gezinsviering ter afsluiting schooljaar 29 juli Geen uitgave De Ruuper wegens vakantie 8 augustus Dorpsraadvergadering 20-21 augustus Korfbaltoernooi in Leunen K.P.J. LEUNEN Oefenen piramide; Op donderdag 26 mei oefenen we weer op het trapveldje. Bij regenweer kunnen we uitwijken naar een binnen gelegenheid. Wil iedereen die meedoet aan de sportdag dan komen, als hij/zij tijd heeft? We hebben nog een aantal personen nodig! We beginnen om 19.00 uur tot 19.30 uur. Sportdag; Zoals jullie al weten is dit op 5 juni in Savenum. We vertrekken om 10.00 uur bij het Gemeenschapshuis met auto's. Denk aan sportkledingsohoenen ed. Degenen die aan de piramide meedoen, willen die een oranje shirt en witte broek/rok meenemen! Afsluiting; Od 10 juni sluiten we dit K.P.J.-seizoen af. We doen dit mefc een groot kampvuur. Gedurende deze avond kun je Je maag vullen met koudbuffet, broodjes, soep en drank. Omdat we moeten weten, hoeveel we moeten halen, wat betreft het eten en drinken, kun je je opgeven voor deze avond. Ieder lid mag 1 introducee meenemen. Deze introducee betaalt dan het bedrag van ƒ5,- Voor de leden is deze avond GRATIS, behalve wat ze drinken. Het opgeven moet je doen v<5<5r 3 juni a.s. by een van de bestuurs leden. Het kampvuur wordt gehouden op het oefenterrein van de Ponyclub aan de Houbenweg. De avond zal om +21.00 uur beginnen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 4