BEJAftRDENVERENIGING LEUNEN 15.19.5 20 mei Volksdansen te Merselo. De wedstrijden worden gehouden In een tent. Ook onze volksdansgroep neemt hieraan deel en die ver wachten veel supporters om hen aan te moedigen. Dus vrijdag 20 mei in grote getale naar Merselo Aanvang 13.30 uur, entreeprijs 3,50. In september zijn er weer de Regiodagen. Nadere gegevens over plaats en datum volgen nog. Er is nog gebrek aan een paar amateur- artisten die iets kunnen opvoeren bv. muziekstukje, voordracht of buut enz. Gegadigden kunnen zich opgeven bij Thea Janssen, Welzijns werk Ouderen, Kennedyplein, Venray. Tel. 96706 tot uiterlijk 27 mei. 23 juni is de jaarlijkse Pick-nick. Deze wordt dit jaar gehouden in en om het gebouw Welzijnswerk Ouderen (voormalige Hensenius- school) Kennedyplein te Venray. Deze pick-nick duurt van IA.00 uur tot 18.00 uur. Daarna is er tot 20.00 uur gelegeneheid tot dansen. Toegangskaarten verkrijgbaar na 27 mei bij de bestuursleden k ƒ1,- per stuk. Aan de toegangskaart zit een bon voor een gratis consump tie. Op het terrein zijn consumpties verkrijgbaar a 1,- per stuk. Het weer speelt dit jaar geen rol. Bij goed weer speelt net hele gebeuren zich buiten af en bij slecht weer binnen. JEUGDCOMMISSIE LEUNEN De agenda voor de Jeugdcommissie-vergadering op a.s. maandag 16 mei in het Gemeenschapshuis. Aanvang 20.00 uur. 1 Opening 2 Verslag vorige vergadering 3 Ingekomen stukken en mededelingen A Verslag dorpsraad 5 Aktiviteiten 1983 6 Crossbaan Leunen 7 Rondvraag 8 Sluiting.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 6