BERICHTJE KLEUTERS VEULEN 15.17.13 In aansluiting op ons project tuinieren en groenten, werken we vanaf a.s. vrijdag over gezond en ongezond eten. Wij gaan gezond en ongezond eten beklfcen, bespreken en we brengen het gebit hierbij ter sprake. A.s. maandag komt de schooltand- verzorging voorlichting geven over het poetsen van het gebit en tevens over gezond en ongezond eten. Zij komt 's middags van 13.30 uur tot 14.15 uur en wij zouden het prettig vinden als alle moeders daarbij aanwezig zijn, omdat de kleuters nog te jong zijn om dit allemaal zelf goed te onthouden. Na 14-. 15 uur is er voor de ouders nog gelegenheid om vragen te stellen. Wilt u uw kleuter a.s. maan dag plaatjes mee laten nemen over gezond en ongezond eten. L.V.B VEULEN Vrijdag 29 april is er om 8 uur in zaal 'In den Engel' te Venray een instuifavonö voor de Volksdansgroepen. U bent allen van harte welkom! Entree 1 A.s. dinsdag 3 mei de jaarlijkse bedevaart naar Oostrum. Bij goed weer gaan we met de fiets en vertrekken we om kwart over 7 bij de kerk. Bij slecht weer om half 8 met de auto bij de kerk. De H Mis is om 8 uur. Donderdag 5 mei 'Alles voor Eva'. Diegenen die zich hiervoor op hebben gegeven, vertrekken we om 12.30 uur met de bus in Venray op het Henseniusplein. Het is de bedoeling dat we iedere 2e maandag van de maand gaan fietsen. Dus houdt u 9 mei vrij en fiets ook een rondje mee voor de gezelligheid. Vertrek om 7 uur bij de kerk. K.P.J. VEULEN Donderdag 28 april (vanavond) hebben we een bosspel.We vertrekken om 20.00 uur bij Theo en Marian. Kom wat vroeger (19.45 uur) om je op te geven voor de diverse onderdelen van de Kringsportdag Tot vanavond! Groetjes, De Leiding.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 14