Wat kwam er in 1982 nog meer aan de orde? - De maximumsnelheid voor de Albionstraat werd teruggebracht van 70 tot 50 km/h. Hier hebben de verschillende dorpsraden 9 jaar op aangedrongen. - De busaansluiting Horst-Venray en het Ziekenhuis werd verbeterd. - Door 2 ledeh werd de cursus Discussie- en vergadertechniek gevolgd, georganiseerd door de Stichting Samenlevings Opbouw. - Er werd een complex volkstuintjes aangelegd. - Het trapveldje werd (onofficieel) geopend. - De nieuwe straten in Leunen kregen de volgende namen: Vicarieweg, Hooipas, Weipas. - Er werd een nieuwe uitvoering verzorgd van het Leunse boekje. Dit wordt ter beschikking gesteld aan de nieuwe inwoners en aan alle verenigingen. - Er werd een kandidaat aangezocht voor de bewonerscommissie van de woningbouwvereniging. - De aktiviteitenkalender werd ondergebracht in een rubriek in De Ruuper. - De verkeerssituatie bezorgde ons ook in 1982 de nodige hoofd brekend, dit zal in 1983 (helaas) ook nog wel blijven. Het viaduct Deurneseweg-LeunsewegHier komen nog steeds levens gevaarlijke situaties voor; de Dorpsraad 3telt alles in het werk om dit te veranderen. Deze zaak is nu officieel in handen van de Provinciale Staten. Fietspad ter hoogte van de Zuivelweg: Ook hier zijn dezelfde problemen als bij het viaduct. Hier staat de Gemeente positief achter onze ideeën die hier ook een verbetring inhouden. En er werd een sluis aangebracht in de verbinding Loenerveld- Rondeveld. - Ondanks de nodige protesten onzerzijds verdween de telefooncel uit Leunen; de Gemeente vond de kosten te hoog. - Er werd ingesproken op de nota's Ouderenonderzoek, Milieu en de Nota Financiering Onderwijs.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 13