CARNAVALSVERENIGING HET KNÖLLEKE 15.4.5 Aanstaande zaterdag 29 januari zullen Piet Weijs, Jos Loenen en Jan Hellegers gehuldigd worden in het Gemeenschapshuis te Leunen tijdens het Vorstenhal. Het bestuur van Carnavalsvereniging 't Knölleke heeft gemeend om voor bovenstaande drie carnavalsvrienden een onderscheiding aan te vragen bij de Vorstenraad van Venray. Deze onderscheidingen welke alleen uitgereikt worden aan mensen die meer als elf jaar hun eigen verdienstelijk hebben gemaakt voor de carnaval als zo danig. Piet Weijs: Onze oudste raadslid, binnenkort een halve eeuw oud, is de nestor van onze Raad van Ellef. Een rustige man, welke zijn functie als raadsman zeer nauw vervuld. Zelden is hij afwezig. Vanaf 1963 is hij bij de Raad van Ellef, daarnaast draagt hij zijn steentje bij aan de wagenbouw. Altijd staat hij klaar voor ieder een. Piet, wij hopen dat jij nog lang in ons midden zult zijn. Wij stellen jou als voorbeeld voor de anderen binnen onze vereni ging. Jos Loenen: Ook een van onze oudste leden. Er zijn bijna geen functies waar Jos niet aan meegedaan heeft. Raad van Ellef lid, Nar, bestuur en zeker zijn inzet voor de begeleiding van de jeugd mogen wij niet vergeten. Als piepjong kereltje kwam hij bij ons. Altijd stond en staat Jos klaar. Of het voor de wagenbouw, voor de jeugd of voor het verveor is. Het gebeurd. Daarom Jos, ook jij een onderscheiding van de Vorstenraad.Wij hopen dat jij hem nog lang temidden van onze vereniging mag dragen. Jan Hellegers: Enkele jaren later kwam Jan Hellegers als Raadslid bij onze vereniging. 14 jaar lang was hij ook het voorbeeld binnen onze vereniging. Altijd present. Overal verstand van. Erg goed in het uitdenken van ideeën. Graag een stukje voordragen enzovoorts. Dus alles bij. elkaar: Raadslid, bouwer, acteur en organisator. Jan is ook een van diegenen die onze prachtige zittingsavonden organiseren. Wij vinden het jammer dat je de Raad van Ellef gaat verlaten. Wij respecteren je beslissing. Wij weten ook dat je alles wat binnen je macht ligt zult blijven doen. Mag deze onder scheiding een beloning zijn voor al die jaren van grote inzet. PROFICIAT JUBILARISSEN! Veel dank voor alles maar we blijven rekenen op jullie steun. Carnavalsvereniging Het Knölleke Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 6