K.P.J. LEUNEN 15.3.6 CarnavalsbalOp vrijdag 21 januari a.s. houden we ons Carna valsbal. Ook dit jaar hebben we een prins en een prinses en uiteraard wordt de mooiste, gekste kreatie beloond. Verder kun je raden wie prins en prinses 1983 wordt. Het spektakel begint om 21.00 uur in De Herberg. Neem al je vrienden en vriendinnen maar mee MM!! Uitwisseling: Dit is op 29 januari a.s. Afdeling Beek en Donk is dan te gast bij ons. Het begint om 13.00 uur in De Herberg waar we de middag vullen met de kennismaking en spellen. Om 17.00 uur gaan we naar huis om te eten. Iedereen krijgt een gast mee naar huis. Jullie worden 's avonds terug verwacht in De Herberg, waar we dan nog een gezellige avond voor de boeg hebben. ZwemmenDiegenen die zich hebben opgegeven voor het zwemmen bij Het Meerdal worden op 23 januari om 18.30 uur verwacht bij het Gemeenschapshuis waar we dan vertrekken. Eigen bijdrage ƒ5,- VASTENAVOND 1983 Hier volgen nog enige aanwijzigingen voor diegenen die meedoen met de vastenavondoptocht op zondag 13 februari. Wie ook mee wil doen aan de optocht in Venray moet zich zeker begin februari opgegeven hebben, als dat nog niet gebeurd is. Ieder moet bij het construeren of bouw van zijn creatie goed letten op de stevigheid^ want het is niet plezierig om onderweg ergens te blijven steken. Houdt u ook rekening met de wind, dit in verband met de veilig heid van de groep op de wagen en van de toeschouwers. Als de wind er vat op krijgt is alle controle erop gevlogen. Ook de jeugd is natuurlijk weer van harte welkom, want over enige jaren moeten zij ons vervangen als wij niet meer kunnen. Ouders, houat u een oogje in het zeil wat betreft de veilig heid van uw kinderen bij datgene wat zij gaan ondernemen. Enthousiasme is prachtig, maar de veiligheid mag niet Uit het oog verloren- worden. Tot slot waarom zou u wachten met opgeven als deelnemer tot het laatste moment als u weet dat u mee gaat doen. Veel plezier toegewenst door De Optochtcommissie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 7