CARNAVALSVERENIGING HET KNOLLEKE 15.3.4 Beste familie, kennissen en vrienden, Wij hebben de eer u uit te nodigen voor het bijwonen van de Gouden Knol uitreiking op zaterdag 29 januari a.s. om 21.00 uur. Op deze avond zullen er twee Gouden Knollen uitgereikt worden. Een aan Wim van Osch voor zijn bijzondere inzet op het gebied van muziek binnen onze gemeenschap. Meer als 25 jaar is hij zeer betrokken bij onze fanfare St Catharina Leunen, Veulen, Heide. Niet alleen als muzikant maar ook als bestuurslid en leider van onze blaaskapel. De tweede Gouden Knol gaat naar Peter Stevens uit ïsselsteijn. Hij krijgt deze speciale verdienste uitgereikt voor het feit dat dit een van de mannen is, die zich jaarlijks zeer bijzonder inzette voor de bouw van onze prinsenwagens. Hij is het, die uren, jazelfs nachten heeft opgeofferd, om toch maar op tijd klaar te zijn. De vele prijzen die wij in ontvangst mochten nemen voor onze prinsenwagens waren er niet geweest als er geen mensen waren zoals Peter. Graag zouden wij zien, als onze Prins deze Gouden Knollen uit reikt, dat het Gemeenschapshuis te klein is. Dit is een stimulans voor deze twee mensen om door te gaan met hun onmisbare inzet voor dit goede werk. Tot ziens op zaterdag 29 januari 1983 in het Gemeenschapshuis te Leunen. Carnavalsvereniging Het Knolleke Leunen Voorzitter, L Jacobs Secretaris, G Verkoeijen. BEJAARDEN LEUNEN Maandag 24 Januari is er in café 'De Engel' te Venray van 10 tot 12 uur gelegenheid om kaartjes af te halen voor Circus Mok a 5,- per stuk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 5