L.V.B. LEUNEN 15.1.8 Op donderdag 13 januari om 8 uur in het Gemeenschapshui» zal de heer Messemackera uit Venray film vertonen met als titel: "En now kieke nor aid Venroi", Het is een film over Venray van vroeger, over de leefwijze van toen, de processies en de kermis, prijsuitreikingen, kortom van alles wat. Heel interessant om nog eens te zien hoe het toen allemaal was. Als tegenprestatie wil de heer Messemackera rond gaan (met de pet) voor het onder houd van Veldkruisen en -kapellen in Venray en omstreken. Het bestuur verwacht een grote opkomst! Maan dag 17 januari: Thema-avond in zaal Den Engel Venray om 19.15 uur. Het thema is.: Vrouw.- geloven - kerk. De inleiding en begeleiding van die avond wordt verzorgd door Kapelaan Brueren uit Venlo, onkosten 2,50, opgave tot 15 januari bij Mevr. v d Beele, tel 86758. (kan ook op 13 januari). In de maand januari willen wij ook weer de kontributie innen. Dit kan nu ook per bank, ons banknummer is 12.8118.-261 We hopen dat daar velen gebruik van maken, maar u kunt natuur lijk ook betalen op 13 januari. De kontributie bedraagt 30,- CursusVrouwen leren over ontwikkelingssamenwerking. Start op woensdagmorgen 12 januari in het Gemeenschapshuis te Leunen van half tien tot half 12, Het jsijn 2 bijeenkomsten onder leiding van Mevr. Peters uit Ospelzelf ook een L.V,.B.-lid die zich hier nader in verdiept heeft en vindt dat ook de L,V.B. hier over geinformeerd moet worden. Opgave kan nog bij Mevr. Relntjes, tel. 822 1. W.S.V. DE BELHAMELS Het bestuur van de Wandelclub wenst alsnog leiding, leden en ouders en alle inwoners van Leunen een gezond en sportief 1983. Tevens bedanken wij iedereen die in het afgelopen jaar heeft meegewerkt aan het slagen Van de oud-papier aktie. Zaterdag a.s. gaan we weer van start met onze clubmiddag, dus we verwachten jullie om 11.00 uur in de Peuterspeelzaal.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 9