Er is op het ogenblik gebrek aan goede medische hulp en gebrek aan voldoende eten. Men is voor medische hulp aangewezen op de grote ziekenhuizen in Makeni en er is geen geld voor benzine om de rit daarheen te maken. Maar wij blijven doorvechten, schrijft Pater Olivani. Reden voor ons om weer bij u aan de deur te komen om geld voor onze Momoh in te zamelen. Wij komen niet vaak, maar het is nu hard nodig. De Leunse pot is leeg en we mogen de Pater en z'n patiëntjes niet teleurstellen. Laten wij het nieuwe jaar 1983 goed beginnen met onze huip aan hen. Volgende wee1' krijgt u bij De Ruuper een enveloppe mét De druppel van Terre des Hommes. Uw bijdrage wordt in het weekend van 15 janu ari opgehaald. Laten wij hopen met evenveel succes als de vorige keer. Indien u informatie wilt over de rapporten of over de financiële stand van zaken, dan kunt u die krijgen bij Carla van der Meer, Tel. 85329- Ook in de hal van de Rabobank liggen bulletins van Terre des Hommes waarin alle informatie staat ov r de projecten. Harrie Bovée, Gonnie Weijs, Carla van der Meer. K.P.J. LEUNEN ZwemmenOp maandag 10 januari gaan we weer zwemmen. We vertrekken om 19.15 uur bij het Gemeenschapshuis. HerderstochtLater dan andere jaren houden we ook dit seizoen een herderstocht, nl. Op dinsdag 11 januari. Deze keer hebben we er een nieuw tintje aan gegeven. We gaan wel met de fiets, maar verder zeggen we nog niets. We komen om 19.30 uur bij de blokhut bij elkaar, Trek warme kleren aan. Tot dan!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1983 | | pagina 6