FANFARE-DRUMBAND ST CATHARINA 14.50.5 Allereerst willen wy vanaf deze plaats aan alle inwoner® uit Leuneni Veulen en Heide een hartelijk woord van dank richten voor de afname van een of meerdere kerststerren. Hartelijk bedankt! Het was wederom een succes! Aanstaande zondag zal de fanfare een RECEPTIE houden bij gelegen heid van het behaalde succes op het concours te St.Michelsgestel. De officiële receptie begint om 12.00 uur. Wij hopen u allen uiteraard zoveel mogelijk te begroetenmaar we zouden het tevens erg op prijs stellen als u eveneens gebruik maakt van de gelegen heid om te komen luisteren naar een van de concoursstukken, welke naast enige andere stukken door de fanfare ten gehore zal worden gebracht vanaf 11.30 uur. Dit alles zal plaats vinden in het Gemeenschapshuis te Leunen. Naast dit prettige bericht kunnen wij nog een andere verheugende mededeling doen. De examens op de muziekschool zijn weer achter de rug en HOE! wy zijn trots een dergelijk resultaat te kunnen publiceren. Kijkt u maar eens: Geslaagd voor Diploma A Truus Lemmens-Hendriks Wilbert Heidens Wilma van Kempen Plet van Vonderen Jac van Osch Diploma B Paul Janssen Liesbeth Drabbels met lof Mieke Janssen met lof Liesbeth van Vegchel Martien Jènniskens Henriëtte van Osch met lof Ben Koning met lof Jos van Bree met lof Diploma D Bart Koning met lof Voorwaar een uitstekend resultaat! Ook vanaf deze plaats worden deze muzikanten van harte gefeliciteerd met dit succes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 6