SCOUTING DON BOSCO GROEP LEUNEN 11.1(1.4 Sinds september bestaat de "Don Bosco" groep in Leunen uit Welpen dn Verkenners. De eerste groep heeft Jongens in de leeftijdsgroep 7-11 Jaar. De tweede jongens van 11-16 jaar. Bij beide groepen kunnen nog jongens lid worden. Als uw zoon zin heeft om een paar keer mee te doen, zonder verdere verplichtingen, dan kan dat. De Welpen draaien op vrijdag van 19.00 tot 20.45 uur. De Verkenners op donderdag van 18.30 tot 20.30 uur. Onze eigen blokhut staat aan de Kraakse Pas. De Welpen spelen hun eigen spel in de sfeer van het jungle- verhaal. De Verkenners doen alles wat ook maar enigzins verkend kan worden. Scouting betekent voor uw kind niet alleen sporten, niet alleen handenarbeid, maar ook kamperen, primitief koken, samen spelen, toneel spelen, allerlei technieken leren, bosspelen etc. etc.... Aanmelding en verdere informatie voor de Welpen bij: Anton van Dijck, Molenhofweg 6, tel. 81774 En voor de Verkenners bij: Wiland Doreleijers, Schutsboom 14, tel. 87696 Jongenswillen Jullie ook een keer een zeskamp spelen, een boswachter bezoeken, een modeshow houden, een dropping mee maken, een tocht met kompas lopen, grote bouwwerken met hout maken, stokbrood bakken, waterspelen doen, een echt kampvuur meemaken, weven met raffia, een kerktoren beklimmen, spione ren of echt kamperen????????????? Kom dan bij onze scouting-groep. Bel even of kom zol Oké Lid worden kan nu nog. Dus Bij de Welpen is de ledenstop weer even opgeheven en de Verkenners kunnen ook nog leden hebbben. Bestuur en Leiding van de Stichting "Don Bosco" Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 5