FANFARE-DRUMBAND ST CATHARINA 14.39.4 Het muziekfeest zit er weer op. Wij mogen terug zien op een geweldig goed geslaagd feest. Het doet onze vereniging uiteraard deugd te kunnen ervaren hoe massaal de dorpsgemeenschap uit Leunen, Veulen en Heide gedurende deze dagen acte de presence heeft gegeven en daarbij de steun heeft geschonken die wij zo hard nodig hebben. Op de eerste plaats willen wij vanaf deze plaats onze dankbaar heid kenbaar maken aan de Frima van Gorp, de Citroëngarage aan de Horsterweg, die haar garage en showroom wederom belangeloos ter beschikking stelde aan onze vereniging voor de festiviteiten. De overlast neemt deze ondernemer voor lief, de voortgang van zijn eigen werkzaamheden ten spijt. Firma van Gorp, onze harte lijke dank en wij hopen dat u met deze geste op de een of andere manier ook uw voordeel zult trekken uit onze festiviteiten. Verder is een woord van dank nodig aan het adres van het personeel van de Firma van Gorp, die toch maar twee en een halve dag voortdurend aanwezig moeten zijn in hun eigen vrije tijd. De Firma Verkoeijen met zijn personeel hebben weer hun goede zorgen besteed aan de barbecue. Wij danken ook hen. Jammer van het natte weer van zondagmiddag. Verder zijn er weer verschillende mensen buiten onze vereniging die geheel belangeloos hun bijdrage hebben geleverd in de vorm van meerdere werkzaamheden, zoals tappen, technische assistentie (waterleiding en riolering) en dergelijke. Onze welgemeende dank voor uw hulp. Zonder deze omstandigheden en onze eigen vele voorbereid®0^ werkzaamheden kon dit feest niet slagen. Maar u, mensen uit Leunen, Veulen en Heide, hebt uiteindelijk het feest gemaakt tot wat het is geworden EEN ENORM SUCCES I Het Gehuwden-bal op zaterdag heeft zelfs alle verwachtingen overtroffen. Alle drie de kerkdorpen waren erg goed vertegen woordigd. Het was er gezellig. En zondag was u er weer. Wij hebben ervaren dat u achter ons staat. Het doet ons goed dat te mogen en kunnen zeggen. Ook de jeugd was massaal vertegenwoordigd op de avond van de Drive-in-show. Zij hebben zich goed geamuseerd, ondanks de overstelpende drukte. Verleden week schreef ik: De fanfare en drumband zijn er voor u en u komt voor ons. U hebt het met z'n allen waargemaakt.. Hardstikke bedankt I111

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 5